Splatoon 3: Potwierdzono datę premiery w Europie i Australii

Fizyczna edycja Splatoon 3, wraz z przepustką rozszerzającą, zostanie wkrótce udostępniona w różnych regionach świata. Oto, co wiemy do tej pory:

Ogłoszono fizyczną edycję Splatoon 3

Nintendo właśnie ogłosiło premierę nowej fizycznej wersji Splatoon 3 zaplanowanej na przyszły miesiąc. Wydanie to, zaplanowane na 18 lipca 2024 r. w Japonii, będzie zawierać grę podstawową, przepustkę rozszerzającą (w tym aktualizację Inkopolis i DLC Side Order), a także trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online.

Nadchodzące wydania

Ta fizyczna wersja została już potwierdzona w Japonii, a także w Europie i Australii, a daty premiery w tych regionach ustalono na 25 lipca 2024 r. Pakiety te zawierają także trzymiesięczną indywidualną subskrypcję Nintendo Switch Online, która ułatwia graczom rozpoczęcie grania online.

Wzbogacone wrażenia z gry

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji poznać zawartości rozszerzenia Splatoon 3, teraz jest idealny moment, aby zagłębić się w tę przygodę. Podstawowa gra oferuje nowe doświadczenia w rozgrywce i dodatkową zawartość, a także ekscytujące aktualizacje do odkrycia.

Źródło: www.nintendolife.com