Splatoon 3 FrostyFest: zbliżają się zimowe zawody

Impreza podglądowa Splatoon 3 już się rozpoczęła!

Rozpoczęła się zimowa impreza w Splatoon 3 „FrostyFest”, a w tym roku tematem przewodnim jest „Z kim spędzisz wakacje?” » Do wyboru są przyjaciele, rodzina lub „solo”.

Skrzynka z obietnicami jest teraz dostępna na centralnym placu, więc możesz głosować na swój wybór. Według Nintendo „za każdym razem, gdy powiększysz swój katalog, zdobędziesz powłokę, która pozwoli ci zakręcić maszyną Shell-Out w lobby”. Liczba naboi zebranych w tym czasie będzie miała także wpływ na wyniki Splatfestu, więc do dzieła!

Pamiętaj, że Twój wybór jest ostateczny!

Planiści gali SRL są tutaj, aby przypomnieć, że zapowiedź Frosty Fest, zimowego Splatfest, rozpoczyna się dzisiaj! Skrzynka z darami jest gotowa na centralnym placu, aby przyjąć Wasze głosy. Ale pamiętaj – Twój wybór jest ostateczny, więc zastanów się dwa razy, zanim zaczniesz nowy rok z żalem.

Obrazy: Nintendo

Ponadto Nintendo oferuje specjalny sprzęt i baner (za pośrednictwem menu Nintendo Switch). Będziesz musiał przeczytać najnowszy artykuł o Splatoon 3 na swoim Switchu, przewinąć w dół, a następnie uruchomić Splatoon, aby otrzymać te przedmioty. Oto przegląd tych bezpłatnych gadżetów:

Wielki Splatfest rozpoczyna się w najbliższy weekend

Wielki Splatfest rozpocznie się w najbliższy weekend, 13–15 stycznia 2024 r. Do której drużyny dołączysz? Powiedz nam w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com