Spider-Man: Neversoft, najlepsza adaptacja gry wideo!

Spider-Man – gra, która zapoczątkowała pewną erę

Przed trylogią Spider-Man firmy Insomniac i zanim Treyarch na nowo zdefiniował sztukę swingowania w Spider-Man 2 z 2004 roku, ludzie z Neversoft dali fanom Spidey najlepszy przykład wideo wspinającego się po ścianach w grach z ich wersją postaci z 2000 roku. Spider-Man widzi, jak przyjazny bohater z sąsiedztwa mierzy się z całą galerią superzłoczyńców w oryginalnej przygodzie pełnej komiksowej zabawy. Pierwsza przygodowa gra akcji 3D Spider-Mana, położyła podwaliny pod mechanikę, taką jak huśtanie się w sieci, różnorodne ataki za pomocą strzelanki internetowej i ukradkowa rozgrywka polegająca na wspinaniu się po ścianach. Zobaczymy, jak będzie się prezentował 23 lata później.

Sekrety Spider-Mana ujawnione

Począwszy od dziś i w każdy piątek o 14:30, dołącz do Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda na Twitchu, którzy co tydzień transmitują przez dwie godziny rozgrywkę, aż do jej ukończenia. Jeśli nie możesz oglądać nas na żywo, nowe odcinki zostaną wyemitowane w następną sobotę rano na naszym kanale Game Informer Shows w serwisie YouTube. Na tej stronie znajdziesz także zarchiwizowane odcinki, które są publikowane online.

Część 1 – 19 wielokątów jadu

Część 1 zajmie się wyzwaniem Venoma za pomocą 19 wielokątów.

Część 2 – Pochodzenie naszych złoczyńców

Część 2 szczegółowo opisuje porywające historie naszych złoczyńców.

Część 3 – Zatrzymaj prasy

Ostatnia część skupi się na ostatnim kroku mającym na celu powstrzymanie złego faceta.

Jeśli podobają Ci się nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz jeszcze naszego kanału na Twitchu, pamiętaj, że dzięki temu nie tylko otrzymasz powiadomienia i dostęp do specjalnych emotikonów. Będziesz mieć także dostęp do oficjalnego kanału Discord Game Informer, gdzie nasi przyjaźni członkowie społeczności, moderatorzy i pracownicy spotykają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i planować wycieczki! Nie zapomnij także śledzić naszego drugiego kanału YouTube, Game Informer Shows, aby oglądać inne odcinki Replay, a także archiwa GI Live na Twitchu i nie tylko.

Źródło: www.gameinformer.com