Spider-Man: Across the Spider-Verse powraca do IMAX 19 stycznia

Niesamowita kontynuacja Spider-Man: Across the Spider-Verse powraca do kin IMAX!

Wróć do IMAX-u

Jeśli przegapiłeś Milesa w akcji ze wszystkimi postaciami pająków ze świata na dużym ekranie, nie martw się, ponieważ Spider-Man: Across the Spider-Verse firmy Sony powróci do kin IMAX 19 stycznia.

Na X/Twitterze scenarzysta i producent Spider-Verse Christopher Miller napisał, że fani filmu będą mogli go ponownie obejrzeć w kinach. W tweecie czytamy: „Jeśli nie miałeś okazji obejrzeć ACROSS THE SPIDER-VERSE na dużym ekranie – gdzie możesz zobaczyć zapierający dech w piersiach poziom szczegółowości i innowacji włożonych z miłością w każdą klatkę – masz kolejną szansę! Powraca do IMAX z limitowaną edycją 19 stycznia. Nie przegap tego! »

Akcja Spider-Verse rozgrywa się latem ubiegłego roku, a po premierze w czwartkowych zapowiedziach zarobiła 16 milionów dolarów, co czyni go drugim najlepszym debiutem w historii filmu animowanego. Chociaż film został dobrze przyjęty, należy również wspomnieć, że pojawiły się doniesienia o chaotycznych warunkach pracy przy filmie. Z powodu ciągłych zmian z projektu odeszło około 100 artystów. Często ekipa pracowała po 11 godzin dziennie, siedem dni w tygodniu, aby przygotować film do premiery.

Koniecznie przeczytajcie naszą recenzję Spider-Man: Across The Spider-Verse, w której Phil Owen napisał: „Across the Spider-Verse to wizualna uczta, jakiej nigdy wcześniej nie widziałem w kinie. To naprawdę transcendentne. Być może w przypadku tego filmu tylko to będzie się ostatecznie liczyło. »

Źródło: www.gamespot.com