Specjalne oferty bezprzewodowych słuchawek JLab na Dzień Ojca. Skorzystaj szybko!

W związku ze zbliżającym się Dniem Ojca producent słuchawek JLab oferuje duże tymczasowe rabaty na wiele swoich słuchawek bezprzewodowych i innego sprzętu audio. Skorzystaj z licznych ofert na stronie internetowej JLab i na Amazon, aby znaleźć parę słuchawek, słuchawki bezprzewodowe, a nawet nowy mikrofon USB po obniżonych cenach. Zanim przejdziemy do samych ofert, warto zauważyć, że w niektórych przypadkach konkretne produkty i kwota rabatu będą się różnić w sklepie JLab i Amazon, przy czym Amazon ogólnie ma najlepsze ceny, podczas gdy JLab ma ogólnie więcej obniżek. JLab oferuje również dodatkową ofertę promocyjną na bezpłatny zestaw końcówek dousznych JLab Cloud Foam, gdy wydasz 100 USD lub więcej, a członkowie Amazon Prime mogą nawet korzystać ze swojego konta, aby zapewnić szybszą i bezpłatną wysyłkę ze sklepu. Oczywiście zakup na Amazonie oznacza bezpłatną dostawę tego samego lub następnego dnia, dlatego warto sprawdzić oba sklepy.

Oferty na słuchawki bezprzewodowe JLab

Nic dziwnego, że większość ofert dotyczy linii słuchawek JLab, a wiele modeli prawdziwie bezprzewodowych jest przecenionych z rabatami sięgającymi nawet 50%. Jedną z najlepszych ofert są słuchawki z redukcją szumów JLab Epic Air, które kosztują 70 dolarów (wcześniej 100 dolarów) zarówno na Amazonie, jak i na stronie internetowej JLab. Możesz także kupić JBuds Air Pro za jedyne 30 USD na Amazon lub 48 USD na JLab (zwykle 60 USD). W sprzedaży znajduje się również wiele innych modeli, takich jak JBuds Mini, JBuds Air i Go Air. Sprawdź poniższą listę, aby zapoznać się z najlepszymi ofertami prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych JLab.

Więcej ofert JLab

Oprócz niezliczonych rabatów na słuchawki bezprzewodowe, dostępne są również oferty na inny sprzęt audio firmy JLab, taki jak mikrofon USB JLab Epic Talk, który jest dostępny w sklepie Amazon za jedyne 119 USD (wcześniej 150 USD), jeśli skorzystasz z kodu rabatowego wymienionego na stronie sklepu. Możesz także kupić zestaw głośników JBuds Frames, które dodadzą Twoim okularom otwartego dźwięku. Ramki JBuds zwykle kosztują 50 dolarów, ale można je kupić za 15,75 dolarów na Amazon lub 25 dolarów na JLab. Istnieją również oferty na słuchawki nauszne, słuchawki przewodowe i inne, w tym pakiet zawierający różowe wersje Go Air Pop, JBuds Mini i Studio Pro za 75 USD (było 100 USD).

Źródło: www.gamespot.com