Specjalna oferta Nintendo: 4x więcej złotych punktów dzięki kuponom na gry Switch!

Uwaga dla graczy na Nintendo Switch: dla posiadaczy europejskiego konta eShop dostępna jest nowa korzystna oferta. Do 14 lipca możesz zdobyć 4 razy więcej punktów My Nintendo Gold, kupując dwa kupony na grę Nintendo Switch. Nie możesz przegapić okazji, aby zaoszczędzić na kolejnych zakupach gier na konsoli hybrydowej Nintendo.

Korzyści z kuponów na gry Nintendo Switch

Kupując dwa kupony na grę Nintendo Switch, możesz otrzymać łącznie 84 GBP / 99 EUR na dwie pełne gry. Ponadto otrzymasz dodatkowy kredyt w wysokości 16,80 GBP / 19,80 EUR na swoim koncie eShop, który możesz wykorzystać na dowolną inną grę dostępną na platformie. Jest to więc świetna okazja, aby zaoszczędzić pieniądze na swoich ulubionych grach.

Kupony można wymieniać na szeroki wybór tytułów Nintendo, takich jak Animal Crossing: New Horizons, Super Mario Bros. Wonder i The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a także nadchodzące wydawnictwa, takie jak Echoes of Wisdom, Mario & Luigi: Brothership i Donkey Kong Country Returns HD.

Warunki i warunki oferty

Aby skorzystać z tej oferty, musisz być płatnym członkiem Nintendo Switch Online. Dodatkowe punkty Gold są przyznawane po zatwierdzeniu zakupu i umożliwiają gromadzenie nagród na przyszłe zakupy. Idealna okazja dla stałych graczy na konsoli Nintendo.

Co sądzisz o tej ofercie? Czy planujesz skorzystać z bonusów oferowanych przez Kupony do gry? Nie wahaj się podzielić swoją opinią w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com