Specjalna oferta Amazon: dysk twardy Seagate Starfield Special Edition 8 TB za 149,99 EUR

Przedstawiamy Ci zewnętrzny dysk twardy do gier wideo o niepowtarzalnym wyglądzie, jakiego nie widzisz na co dzień. Amazon oferuje obecnie zewnętrzny dysk twardy do gier Seagate Starfield Special Edition Game Hub o pojemności 8 TB za jedyne 149,99 USD. Ten dysk twardy został wprowadzony na rynek w zeszłym roku w cenie 239,99 dolarów. Ten dysk twardy jest kompatybilny z konsolą Xbox Series X, ale świetnie sprawdza się również jako bardzo stylowy dysk twardy do komputera.

Koncentrator gier Seagate Starfield Special Edition o pojemności 8 TB za 149,99 USD

Edycja specjalna Starfield to w zasadzie koncentrator gier Seagate Firecuda ubrany w kolory Starfield. Sama obudowa jest zdecydowanie atrakcją wizualną dzięki dwukolorowej biało-czerwonej kolorystyce, naklejkom Starfield i listwie świetlnej LED RGB programowalnej za pomocą oprogramowania komputerowego. Polecam mniejszy, szybszy dysk SSD jako dysk główny lub rozruchowy, ale jeśli nie masz głębokich kieszeni, zdecydowanie będziesz chciał kupić tradycyjny dysk twardy z dużą pojemnością do przechowywania plików, do których nie masz zbyt częstego dostępu. Wewnątrz znajduje się dysk twardy do komputerów stacjonarnych o szybkości 7200 obr./min, który doskonale sprawdza się jako lokalny magazyn kopii zapasowych. Szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu wynosi około 250 MB/s, co stanowi solidną wydajność jak na tradycyjny napęd talerzowy podłączony przez USB. „Hub” do gier zasługuje na swoją nazwę dzięki portom USB Type-C i Type-A z przodu, dzięki czemu możesz łączyć szeregowo dodatkowe urządzenia peryferyjne, takie jak mysz, klawiatura czy zestaw słuchawkowy.

Najniższa cena tego dysku, jaką widzieliśmy w tym roku, wynosiła 189,99 USD, co stanowi niezłą obniżkę cen w oczekiwaniu na dzień Amazon Prime Day. Jeśli szukasz miejsca na kopie zapasowe swoich gier, ale chcesz czegoś, co wygląda lepiej niż zwykła czarna skrzynka, jest to oferta warta rozważenia.

Przyjrzyj się dziś wszystkim najlepszym ofertom Xbox.

Źródło: www.ign.com