South Park: Snow Day i wszystkie nowości z dzisiejszego pokazu THQ Nordic

THQ Nordic Showcase: Sprawdź nowe ujawnienia i długo oczekiwane powroty!

Witamy w naszym podsumowaniu corocznej cyfrowej prezentacji THQ Nordic. W tym roku wydarzenie przyniosło nam nowe rewelacje, a także powrót niektórych emblematycznych franczyz. Przygotuj się na zachwyt tymi ekscytującymi ogłoszeniami!

South Park: Śnieżny dzień! Kooperacyjna przygoda w śnieżnym wszechświecie

Gra South Park nareszcie powraca w Snow Day! W tej kooperacyjnej przygodzie maksymalnie czterech graczy może dołączyć do Cartmana, Stana, Kyle’a i Kenny’ego, aby ocalić świat. Dzięki grafice 3D będziesz odkrywać zaśnieżone ulice South Park w wyścigu z czasem. Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Gothic 1 Remake: Odkryj na nowo kultowy klasyk

Fani Gothica będą zachwyceni odkryciem reedycji tej kultowej gry RPG. Studio Alkimia Interactive posłuchało graczy i postanowiło dać drugie życie tej uznanej grze wydanej w 2001 roku. Zanurz się w niebezpiecznym średniowiecznym świecie fantasy i wciel się w więźnia poszukującego odkupienia. Gra zachowuje istotę oryginalnej gry, oferując jednocześnie nowoczesne ulepszenia. Już wkrótce na PS5, Xbox Series X/S i PC.

Outcast: A New Beginning: Wróć do akcji na Adelpha

Outcast: A New Beginning to kontynuacja przygodowej gry akcji science-fiction z otwartym światem z 1999 r. Wcielisz się w Cuttera Slade’a i wyruszysz na przygodę w obcym świecie Adelpha. Odkryj wspaniałe nowe środowiska i wybuchowe momenty w tej nowej wersji gry.Dane premiery zostaną podane na PS5, Xbox Series X/S i PC.

Przestrzeń na sprzedaż: zostań galaktycznym potentatem na rynku nieruchomości

Space for Sale to gra o zarządzaniu nieruchomościami, w której będziesz eksplorować generowane proceduralnie obce planety, aby znaleźć idealne miejsca, by zadowolić swoich obcych klientów. Dostępne na PC. Zapisz się do zamkniętej bety już teraz!

Tempest Rising: powrót do RTS z lat 90

Fani strategii czasu rzeczywistego z lat 90. nie mogą przegapić Tempest Rising! Zanurz się w alternatywnym świecie spustoszonym przez wojnę nuklearną i ponownie przeżyj magię klasyków z tamtej epoki. Zbuduj swoją bazę, tocz intensywne bitwy i eksploruj tryby dla wielu graczy. Dołącz do fazy testów na Steamie już dziś!

Titan Quest 2: Epicka mitologiczna przygoda

Legendarny Titan Quest powraca z drugą edycją. Zagłęb się w mitologię starożytnej Grecji i powstrzymaj Nemezis, boginię zemsty. Stawiaj czoła niewyobrażalnym wyzwaniom, znajduj wyjątkowe skarby i twórz potężne postacie. Wkrótce na PC.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy: Nowa przygoda kooperacyjna

Oparta na fizyce seria platform kooperacyjnych Trine powraca w piątej odsłonie. W A Clockwork Conspiracy bohaterowie powracają z nowymi umiejętnościami, nowymi elementami puzzli i systemem ulepszeń. Premiera 31 sierpnia na PlayStation, Xbox, Switch i PC.

Alone in the Dark: Klasyk ponownie odwiedzany ze znanymi aktorami

Odświeżona wersja Alone in the Dark wygląda obiecująco. Szwedzkie studio Pieces Interactive, we współpracy z autorem Soma i Amnesia: The Dark Descent, Mikaelem Hedbergiem, powraca do tego survival horroru z 1992 r. W rolach głównych występują David Harbour ze Stranger Things i Jodie Comer z Killing Eve w rolach głównych, ta nowa wersja zapowiada się urzekająca . Premiera zaplanowana na 25 października na Xbox Series X/S, PS5 i PC.

Last Train Home: Epicka gra o przetrwaniu w nieprzyjaznym terenie

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historycznymi gra Last Train Home to epicka gra strategiczna, w której kierujesz drużyną czeskich żołnierzy w drodze do domu. Będziesz musiał zarządzać swoimi ograniczonymi zasobami i stawić czoła taktycznym bitwom w czasie rzeczywistym, aby przetrwać w bezlitosnym krajobrazie Syberii. Przewidywana premiera na PC jeszcze w tym roku.

Way of the Hunter – Tikamoon Plains: DLC dla miłośników polowań

Way of the Hunter powraca z nowym DLC, Tikamoon Plains. Ten afrykański krajobraz oferuje graczom nowe gatunki zwierząt do polowania, nowe poziomy trudności i nową broń. Dostępne już dziś na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wreckreation: gra wyścigowa z otwartym światem

Wreckreation to gra wyścigowa z otwartym światem, opracowana przez Three Field Studios, do której należą byli twórcy Criterion. W tej zorientowanej na wolność grze możesz tworzyć własne tory i rzucać wyzwanie znajomym w szalonych wyścigach. Nie ma jeszcze daty premiery, ale dostępny jest nowy zwiastun.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin: Nowa adaptacja komiksu

Wreszcie odkryj Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin, zainspirowany komiksem o tym samym tytule. Zanurz się w rozdartym wojną Nowym Jorku, gdzie przeżył tylko jeden Turtle. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji!

To jest zapowiedź zapowiedzi z cyfrowego sklepu THQ Nordic. Przygotuj się na ekscytujące przygody w różnorodnych światach i odkryj na nowo kultowe klasyki stworzone na nowo dla dzisiejszych graczy! Bądź na bieżąco z datami premier i aktualizacjami, aby nie przegapić żadnej z tych ekscytujących gier.

Źródło: www.eurogamer.net