Sony ujawnia nowe gry PlayStation Plus w lipcu: Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, Remnant 2 i więcej

Wyciekły najnowsze premiery Sony dla abonentów PlayStation Plus Extra i Premium, w tym Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, Remnant 2 i nie tylko.

Dodatki do katalogu PlayStation Plus Extra

Według wiarygodnego źródła informacji Billbil-kun, Sony zaktualizuje swój katalog PlayStation Plus Extra 17 lipca, dodając takie tytuły jak:

Crisis Core: Spotkanie w Final Fantasy 7

Pozostałość 2

Mount & Blade 2: Bannerlord

Nigdy więcej bohaterów 3

Travis uderza ponownie: No More Heroes – wydanie kompletne

Pathfinder: Wrath of the Righteous – edycja rozszerzona

Billbil-kun mówi również, że Remnant: From the Ashes, pierwsza gra z serii Remnant od dewelopera Gunfire Games, prawdopodobnie również będzie jednym z dodatków do lipcowego katalogu Extra, ale nie może tego potwierdzić ze 100% pewnością.

Oficjalne ogłoszenie wkrótce

Dodatkowe lipcowe tytuły dla abonentów Extra i wybór klasycznych gier w tym miesiącu dla abonentów Premium – których Billbil-kun jeszcze nie zidentyfikował – mają zostać ogłoszone przez Sony w najbliższą środę, 10 lipca.

Ale podczas gdy czekamy na oficjalne potwierdzenie nowości w katalogu Extra i Premium w tym miesiącu, Sony ujawniło już tytuły dostępne w kategorii PlayStation Plus Essential na lipiec. Borderlands 3, Among Us i NHL 24 znajdują się na tej liście i można je pobrać już teraz do wtorku, 6 sierpnia.

Źródło: www.eurogamer.net