Sony i Lego współpracują nad dobrze znaną licencją Guerilla Horizon?

Nowa współpraca Sony i Lego na znanej licencji

Sony i Lego

Sony i Lego współpracują nad „dobrze znaną marką” i krążą plotki, że jest to franczyza Guerilla’s Horizon.

Plotki

Dzisiaj autor przecieków Kurakasis zasugerował, że „Sony planuje coś we współpracy z Lego”, dodając, że było to „związane” z dobrze znaną serią i że ogłoszenie „spodziewane jest wkrótce”.

Digital Foundry szczegółowo omawia oprawę graficzną Phantom Liberty podczas dyskusji przy okrągłym stole.

Nieco później Tom Henderson – „bardzo wiarygodne źródło pierwszego poziomu” według społeczności subreddita Gaming Leaks and Rumors – potwierdził oświadczenie Kurakasisa, żartobliwie dodając: „ogłoszenie jest na horyzoncie”.

Szczegóły wkrótce

W dodatkowym tweecie Henderson stwierdził, że „nie jest szczególnym fanem” stwierdzenia „Ja coś wiem, a ty nie znasz obowiązkowych, niejasnych bzdur dla poufnych” i wyjaśnił swoją aluzję, stwierdzając: „Ale następną rzeczą, jaką wiem, jest klocki Lego Zwiastun Horizon gotowy do użycia.”

Co ciekawe, Henderson dodał również: „To również sugeruje, że pogłoski o nadchodzącej prezentacji są trafne”.

Spekulacje

Jeśli chodzi o to, czy jest to gra Horizon Lego, czy zestawy Lego oparte na franczyzie Guerilla, w tej chwili nadal nie jest jasne, ale miejmy nadzieję, że dowiemy się więcej podczas State of Play, co zostało jeszcze potwierdzone dopiero pod koniec tego miesiąca . Ciąg dalszy nastąpi.

„Istnieją pewne niedociągnięcia, które należy naprawić, ale ostatecznie Horizon Forbidden West spisał się dobrze na PC (z nową łatką rozwiązującą problemy z HDR) i zdecydowanie możemy go polecić” – powiedział Alex z Digital Foundry, testując Horizon Forbidden West po jego wcześniejszej premierze rok.

Źródło: www.eurogamer.net