Sony Honda Mobility prezentuje wersję Afeela EV sterowaną za pomocą kontrolera PlayStation DualSense na targach Sony CES 2024.

Obejrzyj ekskluzywnie najnowszą wersję samochodu elektrycznego Afeela EV firmy Sony Honda Mobility, którą zaprezentowano na konferencji prasowej Sony na targach CES 2024. Jednak to, co naprawdę zaskoczyło publiczność, to sterowanie samochodem na scenie za pomocą kontrolera PlayStation DualSense. Wszystkie szczegóły znajdziesz w tym ekscytującym artykule.

Zapierająca dech w piersiach demonstracja technologiczna

Prezes i dyrektor operacyjny Sony Honda Mobility, Izumi Kawanishi, wywołała zamieszanie, prowadząc najnowszy prototyp Afeela za pomocą kontrolera DualSense. Film z tym demo stał się wirusowy w mediach społecznościowych, ale należy zauważyć, że Kawanishi wyjaśnił, że to tylko „demo techniczne”. »

Kawanishi powiedział: „Ta demonstracja zdalnej jazdy służy wyłącznie prezentacji technologii. Wierzymy jednak, że oprogramowanie może definiować nowe funkcje i wartości. Chcemy na nowo zdefiniować relację między ludźmi a mobilnością. »

Niesamowite możliwości dostosowywania i współpraca z Epic Games

Oprócz tej imponującej demonstracji Kawanishi zademonstrował także różne opcje dostosowywania Afeeli, w tym motywy Fortnite i Spider-Man: Across the Spider-Verse na ekranach samochodu. Ponadto ujawniono ważne szczegóły dotyczące współpracy Sony Honda Mobility z Epic Games.

Ogłoszono, że zostanie wdrożony symulator oferujący nowe doświadczenia użytkownikom w zakresie mobilności, symulujący zewnętrzne warunki środowiskowe, takie jak inne pojazdy, piesi, teren i pogoda.

Przyszłość Afeela EV w grach wideo

Wreszcie Sony ujawniło, że prototyp Afeela 2024 będzie dostępny w grze Gran Turismo 7 jeszcze w tym roku poprzez aktualizację. W końcu możesz prowadzić Afeelę z kontrolerem DualSense!

Podsumowując, konferencja prasowa Sony CES 2024 obfitowała w wspaniałe momenty, które zapowiadają ekscytującą przyszłość mobilności i gier wideo.

Źródło: www.ign.com