Sonic X Shadow Generations: Cień w centrum uwagi przez cały rok

Sonic: Fearless, Rok Cienia

Hołd dla Cienia

Na początku tego roku Sega ogłosiła Fearless: The Year of Shadow, coroczne święto jednego z największych rywali, wrogów i wrogów Sonica, Shadow the Hedgehog. W przeszłości dyrektor kreatywny Sonic Team, Takashi Iizuka, stwierdził, że obok Sonica jego ulubioną postacią jest Shadow. Podkreślił znaczenie tego mrocznego jeża, szczególnie podczas jego tworzenia w Sonic Adventure 2.

Uroczystość, której nie można przegapić

Ogłoszenie Fearless: Year of Shadow nastąpiło wkrótce po dodaniu kostiumu Shadow w Sonic Superstars i włączeniu Shadowa jako grywalnej postaci w nadchodzącej przeróbce Sonic X Shadow Generations. To doskonała okazja, aby podkreślić tę kultową postać, jedną z ulubionych postaci Iizuki.

Cień w centrum uwagi

Najważniejszym wydarzeniem Roku Cienia jest koniec roku wraz z wydaniem Jeż Sonic 3, który wprowadza Cień do serii filmów. Niespodzianka dla fanów, którą przygotowała ekipa scenarzystów filmu. Iizuka z zadowoleniem przyjmuje zwrócenie uwagi na Shadowa i sugeruje, że w przyszłości inne postacie z serii Sonic również mogą zostać zauważone.

Nie możemy się doczekać, jaka przyszłość przyniesie fanom Sonica i innych kultowych postaci z serii. W międzyczasie Sonic X Shadow Generations zostanie wydany na różnych platformach 25 października Jeż Sonic 3 trafi do kin 20 grudnia.

Źródło: www.gameinformer.com