Sonic VA Roger Craig Smith dziękuje fanom za wsparcie Sonic Frontiers


Zdjęcie: SEGA

Sonic Frontiers jest dostępny w tym tygodniu i przenosi serię na nowe wyżyny dzięki platformówce „otwartej strefy”, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy w grze wideo Sonic the Hedgehog.

Głos Sonic w grze wideo, Roger Craig Smith, zabrał się teraz do mediów społecznościowych, aby podziękować fanom za wsparcie w krótkiej wiadomości:

„Cieszę się, że zostało to dobrze przyjęte i cieszyło mnie! Bardzo doceniam dzielenie się miłymi, wspierającymi słowami, gang. Życzę szczęśliwego grania!”

Aktorka głosowa Sage, Ryan Bartley, również podziękowała Sega i Sonic the Hedgehog, podobnie jak Mike Pollock jako głos doktora Eggmana.

Ryan Bartley: „Dziękuję @SEGA i @sonic_hedgehog. To zaszczyt, że dołączyłeś do tej legendarnej obsady i serii jako Sage in Sonic Frontiers. Szczęśliwego dnia premiery dla wszystkich! Czas, aby ją poznać…”

Mike Pollock: „*Tak*, zrobiliśmy! Dziękuję *Ciebie* za grę!”

Możesz sprawdzić nasze podsumowanie recenzji Sonic Frontiers poniżej, a także szukać naszej własnej recenzji Nintendo Life wersji gry na Switch.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/sonic-va-roger-craig-smith-thanks-fans-for-supporting-sonic-frontiers