Sonic świętuje swoje 33. urodziny: odkryj ekskluzywne niespodzianki firmy Sega!

W 2024 roku Sega i Sonic świętują wyjątkową rocznicę

Sonic, słynny niebieski jeż firmy Sega, co roku świętuje swoje urodziny specjalnym wydarzeniem o nazwie „Sonic Central”. W tym roku święta mają nieco inny charakter.

W niespodziewanym ujawnieniu podczas transmisji na żywo Katie Chrzanowski, menadżer ds. mediów społecznościowych marki Sonic, ogłosiła, że ​​w tym miesiącu nie będzie transmisji z Sonic Central. Nie oznacza to jednak, że Sega zapomniała o tych wydarzeniach:

„Mogę powiedzieć, że nie będzie ich w tym miesiącu… ale nie zapomnieliśmy o nich… Zatem nie martwcie się, sprawdzajcie oficjalne kanały pod kątem wszelkich przyszłych ogłoszeń dotyczących Sonic Central. »

Pomimo braku prezentacji lokalny zespół firmy Sega wciąż przygotował kilka niespodzianek na tegoroczne 33. urodziny Sonica, w tym bliższe przyjrzenie się nowym zestawom LEGO, a także nowym gadżetom, takim jak tematyczna torba i słuchawki bezprzewodowe.

Niespodzianki czekają fanów Sonica w 2024 roku

Firma Good Smile Company ujawniła także nową figurkę z okazji roku Shadow the Hedgehog, a pod koniec tego roku, w październiku, ukaże się Sonic X Shadow Generations, a w grudniu film Sonic the Hedgehog 3.

Wszystkiego najlepszego, Sonicu! Od całego zespołu Sega Amusements!

Podziel się swoimi obchodami 33. urodzin Sonica

Czy świętowałeś w tym tygodniu 33. urodziny Sonica? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com