Sonic Superstars: pełny test na PS5, Xbox Series X/S, PC i Switch

Odkryj Sonic Superstars: grę, która składa hołd dziedzictwu Sonica, jednocześnie podejmując nowe koncepcje. Przyjrzymy się bliżej rozgrywce i aspektom wizualnym tej platformówki opartej na Unity, biorąc pod uwagę różne wersje dostępne na wielu platformach, w tym PS5, Xbox Series X/S, PC i Switch.

### Powrót do klasycznej formuły Sonic
Sonic Superstars kontynuuje tradycję gier 3D Sonic bazujących na klasycznej formule side-scrollingu. Po raz pierwszy od ery 16-bitów grze udaje się odtworzyć przyspieszenie i dynamikę charakterystyczne dla wczesnych tytułów 2D. Wyczyn rzadko osiągany w grach 3D Sonic.

### Wierna, ale kontrowersyjna rozgrywka
Choć wierna klasycznej formule, Sonic Superstars oferuje kilka poważnych wyzwań. Jednak projekt bossa i niektóre mechanizmy rozgrywki mogą okazać się frustrujące i spowolnić tempo rozgrywki, pomimo starannego sterowania i wielopoziomowego projektu.

### Grafika i ścieżka dźwiękowa wierne serii
Z wizualnego punktu widzenia Sonic Superstars udaje się wiernie odtworzyć charakterystyczną estetykę Sonica. Dzięki jasnym kolorom, ostrym kształtom i elementom tła przy różnych prędkościach odtwarza ukochany w całej serii efekt przewijania paralaksy. Postacie ze swojej strony korzystają z wysokiej jakości animacji i starannego renderowania.

Aby dowiedzieć się więcej o tytule Sonic Superstars, obejrzyj poniższy film: [Insérer lien vers la vidéo]

Źródło: www.eurogamer.net