Sonic Prime Clip przedstawia alternatywną historię powstania Tails z grafiką Pixel Art


Obraz: Netflix

Serial animowany Netflixa Sonic Prime dzieli go zaledwie kilka dni od premiery, która rozpocznie się w tym tygodniu 15 grudnia.

Aby zaostrzyć apetyt, na kanale YouTube „Netflix After School” pojawił się nowy klip z serialu, który przedstawia jedno z pierwszych spotkań Sonica z wersją Tails w alternatywnej rzeczywistości. Po tym, jak Sonic ratuje Tailsa przed zbliżającym się pojazdem, opowiada, jak ta dwójka spotkała się i została przyjaciółmi, po czym Tails przedstawia alternatywne podejście do swojej historii „pochodzenia”. Obie wersje opowieści prezentują grafikę retro w pikselach, podobną do oryginału Dźwiękowy gry, które – choć brakuje im charakteru i uroku platformówek – są uroczym akcentem.

Fani Sonic powinni już wiedzieć, w jaki sposób OG Tails doszli do spotkania z „Blue Blur”: nasz ulubiony boczny kopniak i wynalazca był rutynowo zastraszany jako dziecko za posiadanie dodatkowego ogona. Sonic, który akurat śpieszy, gdy kilka paskudnych postaci znęca się nad Tailsem, odrzuca ich na bok i ratuje go. Tails, teraz zakochany w swoim nowym kumplu, podąża za Soniciem i zostaje jego nowym pomocnikiem w grze Sonic the Hedgehog 2.

Wszystko to jest wspaniale pokazane w nowym przerywniku wprowadzającym w Sonic Origins, ale aby zobaczyć, jak nasz „nowy” Tails radził sobie z łobuzami, spójrz na poniższy klip:

Co sądzisz o tej alternatywnej historii powstania Tailsa? Nie możesz się doczekać, aby sprawdzić Sonic Prime na Netflix? Daj nam znać!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/sonic-prime-clip-showcases-alternate-tails-origin-story-with-pixel-art-visuals