Sonic Origins: Fani nie są zadowoleni z zawartości DLC Locked-Off


Data premiery i edycje Sonic Origins zostały ogłoszone wcześniej, a fani nie są zadowoleni z ilości zablokowanych DLC, w tym „Trudnych misji” gry, sterowania kamerą w elementach menu głównego i animacji postaci podczas odtwarzania muzyki.

Zremasterowana kolekcja Sonics 1, 2, 3 i CD ogłosiła 8 elementów zawartości, które nie są zawarte w standardowej edycji i są rozłożone na wiele różnych edycji i pakietów DLC.

Według strony internetowej Sonic Origins trudne misje, odblokowany tryb lustrzany, a nawet niektóre animacje i muzyka są zablokowane w pakietach DLC od momentu premiery.

Różne edycje i DLC Sonic Origins (zdjęcie: <a href=

Różne edycje i DLC Sonic Origins (zdjęcie: SEGA)

Nawet najdroższa edycja Digital Deluxe Edition nie zawiera automatycznie wszystkiego, ponieważ fani będą również musieli zamówić kolekcję w przedsprzedaży, aby odhaczyć każdy element DLC.

Fani wyrazili swoje obawy na Twitterze, za pomocą @Mshenjosh. mówiąc, że Sonic Origins jest „jak gra walki z ich DLC”, podczas gdy @RobotFaker_ powiedzieli, że „nie lubią cyfrowych luksusowych rzeczy, które SEGA wciąż ciągnie”.

Inny użytkownik, @XxJuan_776xXpowiedział: „Najwyraźniej w dzisiejszych czasach nie można umieścić wszystkiego w jednej wersji gry. Zawsze muszą wyciągnąć z nas każdy grosz”.

Standardowa edycja Sonic Origins kosztuje 39,99 USD i nie zawiera żadnych dodatków, ale gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży, otrzymają 100 bonusowych monet, odblokowany tryb lustrzany i tło skrzynki na listy za darmo.

Pakiet Premium Fun zawiera trudne misje, tło skrzynki na listy, animacje postaci w menu głównym, sterowanie kamerą nad wyspami menu głównego oraz animacje postaci podczas wysp muzycznych.

Kolejny DLC, pakiet Classic Music, zawiera dodatkowe utwory muzyczne z gier Mega Drive i Genesis.

Wersja Digital Deluxe Edition, której cena detaliczna wynosi 44,99 USD, zawiera większość tych dodatków, ale jak wspomniano, gracze nadal będą musieli zamówić grę w przedsprzedaży, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do trybu lustrzanego plus monety bonusowe i tło skrzynki na listy.

Sonic Origins będzie dostępne na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series, Nintendo Switch oraz PC 23 czerwca.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN, który od czasu do czasu pamięta o tweetowaniu @thelastdinsdale. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Źródło : https://www.ign.com/articles/sonic-origins-fans-arent-happy-with-locked-off-dlc-content