Sonic Frontiers, główny kompozytor, zdenerwowany wyciekami, mówi, że „rujnuje to doświadczenie innym”


Zdjęcie: SEGA

Sonic Frontiers może pojawić się dopiero w przyszłym tygodniu, ale wydaje się, że wielu z nich już zdołało zdobyć detaliczną kopię gry. Pojawiły się również doniesienia o wycieku nowej przygody „otwartej strefy”, a jak wspomniano wczoraj – pojawiły się teraz spoilery związane z fabułą i więcej.

Spoilery niekoniecznie ograniczają się do fabuły i rozgrywki. Wygląda na to, że niektórzy wychodzą poza to – przeciekając utwory muzyczne z nowej gry. W rezultacie weteran Segi i reżyser dźwięku Sonic Frontiers Tomoya Ohtani opublikował następującą wiadomość w mediach społecznościowych:

„Proszę nie ujawniać niepublikowanych utworów Sonic Frontiers i nie psuć gry wszystkim. Smutno mi, gdy widzę, jak ludzie rujnują wrażenia innym”.

Tomoya Ohtani wspomniał wcześniej o tym, jak sześciu kompozytorów i dwóch aranżerów pracowało razem z nim nad ścieżką dźwiękową Sonic Frontiers, a także wspomniał, że gra będzie zawierać ponad 150 utworów. Tak więc włożyło się w to dużo miłości!

Więcej o najnowszym przecieku przeczytacie w naszej relacji z wczoraj:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/sonic-frontiers-lead-composer-upset-by-leaks-says-its-ruining-the-experience-for-others