Sonda: Więc jak wymawiasz Zelda: Tears Of The Kingdom?


Obraz: Nintendo

Gdy kurz opada na kolejne Nintendo Direct, uważamy, że można śmiało powiedzieć, że nasze małe umysły graczy zostały wystarczająco rozwiane. Mamy wieści o GoldenEye! Pikmin 4! Ogień Emblem Zaangażuj! Tunika! Ale – i bądźmy prawdziwi przez chwilę – to, co naprawdę nas opuściło Szejka się nie poruszyła był zupełnie nowym zwiastunem, datą premiery i (poczekaj na to) tytułem kontynuacji Switcha po Breath of the Wild.

Nie będzie już określany jako Oddech Dzikich 2teraz wiemy, oficjalnieże The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom będzie naszą grą 2023 roku (a mały wcześnie, żeby to przewidzieć? Nie.)

Oczywiście, my w Nintendo Life byliśmy zachwyceni aktualizacją (chociaż trochę przytłoczeni ośmiomiesięcznym oczekiwaniem, które teraz musimy znosić), a krótkie spojrzenie na Twittera w kolejnych godzinach potwierdziło, że wszyscy inni też (i dlaczego mieliby nie jesteś?) Jeśli jedna rzecz jasno wynika z naszej reakcji, to to, że nowy tytuł mógł stworzyć więcej pytań niż odpowiedzi.

Wśród tych obaw najbardziej godna uwagi jest tajemnica tego pierwszego słowa. Czy to jest? Łzy (jak w płacz) lub Łzy (jak w zgrywaniu)? Istnieje bardzo istotna różnica między tymi dwiema opcjami i obie mogą być dużymi wskazówkami co do tego, czego możemy się spodziewać po grze. Cholera, może to jest Zarówno?

Chcemy otworzyć przed Tobą debatę! Poniżej zebraliśmy dwie ankiety, jedną, aby poznać Wasze ogólne opinie na temat nowego tytułu, a drugą, aby ustalić, co z pewnością będzie debatą roku – czy to jest łzy lub łzy? Wypełnij ankiety, aby dowiedzieć się, czy Twoje przemyślenia są udostępniane Majora-ty naszych czytelników.

Zelda Tot K
Łzy, łzy czy łzy łzy? — Obraz: Nintendo

Masz odpowiedzi? Zapoznaj się z poniższymi komentarzami, aby podzielić się swoimi najdzikszymi teoriami na temat nadchodzącej gry, i sprawdź tutaj opcje wczesnego zamówienia w przedsprzedaży.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/poll-so-how-are-you-pronouncing-zelda-tears-of-the-kingdom