Sonda: Kazuya i Sephiroth Smash amiibo już dostępne, czy je dostaniecie?


Obraz: Nintendo

Aktualizacja [Tue 17th Jan, 2023 15:00 GMT]: Czytelnicy z Wielkiej Brytanii, radujcie się! Sephiroth i Kazuya są już dostępne w sklepie My Nintendo Store w Wielkiej Brytanii.

Kupujący są ograniczeni do tylko jednego amiibo, z których każdy kosztuje 12,99 GBP. Bądź szybki, jeśli chcesz!


Oryginalny artykuł [Fri 13th Jan, 2023 03:05 GMT]: W niektórych częściach świata jest oficjalnie 13 stycznia, a to oznacza, że ​​amiibo Kazuya (Tekken) i Sephiroth (Final Fantasy VII) są już dostępne w sklepie. Te najnowsze wydania amiibo są częścią Super Smash Bros. UItimate Fale DLC Fighter Pass. Oto krótki film przedstawiający oba amiibo, dzięki uprzejmości konta Nintendo Australia na Twitterze:

Po tych amiibo pojawią się Pyra i Mythra (Xenoblade Chronicles 2) i prawdopodobnie Sora z Kingdom Hearts (ostatni wojownik DLC) zostanie dodany do tego składu. Czy dodacie te nowe amiibo do swojej półki? Zagłosuj w naszej ankiecie i zostaw komentarz poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/poll-kazuya-and-sephiroth-smash-amiibo-now-available-will-you-be-getting-them