Sonda: Jaka jest uczciwa cena dodatku Nintendo Switch Online Expansion Pack?


Obraz: Nintendo

Czas leci szybko, gdy dobrze się bawisz, i wydaje się, że pojawienie się Nintendo Switch Online + Expansion Pack dość szybko nas dogania. Dopiero niedawno ogłoszono ją we wrześniowym Nintendo Direct pod koniec października, a do oferty dodano gry Nintendo 64 i SEGA Genesis / Mega Drive.

Będzie to opcjonalne rozszerzenie standardowego członkostwa w NSO iw rezultacie będzie wiązało się z dodatkowym kosztem. Przyszło nam to również dzisiaj do głowy z powitalną wiadomością, że abonenci europejscy będą mieli opcję 60 Hz wersji gier na N64, choć ograniczonej do języka angielskiego.

Dla przypomnienia, co dostaniemy w nowych kolekcjach, poniżej przedstawiamy potwierdzone składy startowe i „przyszłe tytuły” do tej pory:

Tytuły startowe N64:

N64 Przyszłe wersje:

Sega Genesis / Mega Drive Launch tytuły:

  • Castlevania: Linie Krwi, Przeciw: Twardy Korpus, Robotnik’s Mean Bean Machine (Puyo Puyo – Japonia), Delfin Ecco, Złota siekiera, Bohaterowie Gunstar, MUSZA, Gwiazda Fantastyki IV, Ristar, Świecąca Siła, Shinobi III, Sonic the Hedgehog 2, Ulice Gniewu 2, Strider

W obu systemach Expansion Pack będzie zatem zawierał 22 gry w momencie premiery w Ameryce Północnej / Europie, a kolejne siedem gier na N64 zostanie potwierdzonych (podczas gdy w przyszłości prawdopodobnie pojawi się więcej niezapowiedzianych gier na N64 i Mega Drive / Genesis). Jeśli działa to tak samo, jak bieżąca subskrypcja i aplikacje, może być również możliwe pobranie japońskiej wersji aplikacji (z eShopu na japońskim loginie użytkownika spoza NSO), aby grać w gry „tylko Japonia” na Konto Western, ale przetestujemy to przy premierze.

Pytanie brzmi, jak myślisz, ile powinniśmy zapłacić?

Poniżej, dla przypomnienia, znajdują się domyślne ceny bieżącego członkostwa, które obejmuje biblioteki NES i SNES, zapisy w chmurze, dostęp do gier online i gier tylko dla członków, takich jak Tetris 99.

  • 1 miesiąc – 3,99 USD / 3,99 EUR / £3.49
  • 3 miesiące – 7,99 USD / 7,99 / £6.99
  • 12 miesięcy – 19,99 USD / 19,99 / 17,99 zł
  • Członkostwo rodzinne (12 miesięcy do 8 kont) – 34,99 USD / 34,99 / 31,49 zł

Dodatek Expansion Pack nie jest zaskakujący, ponieważ dodaje po prostu biblioteki Nintendo 64 i SEGA Genesis / Mega Drive, a wszystkie inne części NSO są w domyślnej usłudze (z tego, co wiemy — mogą istnieć inne, jeszcze nieujawnione szczegóły ). Nintendo wprowadzi nowy „plan członkostwa”, który łączy standardową subskrypcję NSO z pakietem rozszerzeń, który będzie albo opcją zakupu od zera, albo uaktualnienia istniejącego członkostwa.

Jesteśmy ciekawi, co myślisz, więc daj nam znać w ankietach i komentarzach, ile Nintendo powinnam opłata za dodatkowe platformy i gry. Ceny w ankiecie zapytaj, ile należy dodać do istniejącej rocznej ceny NSO dla zawartości dodatku Expansion Pack; tak, możesz powiedzieć „za darmo”, jeśli naprawdę chcieć.


Dalsza lektura:

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/poll-whats-a-fair-price-for-the-nintendo-switch-online-expansion-pack