Sonda: Jaka jest najlepsza gra Contra? Oceń swoją kolekcję i pomóż nam się tego dowiedzieć


Obraz: Konami

W tym tygodniu mija 30. rocznica Contra III: The Alien Wars (lub Super Probotector: Obcy Rebelianci) na SNES w Europie. To jest zwariowany, prawo? Pomimo dość słabej próby Konami, aby ożywić franczyzę za pomocą Contra: Rogue Corps w 2019 roku, my tutaj, w Nintendo Life, wciąż mamy miejsce w naszych sercach na serię strzelanek typu „run 'n” gun.

Począwszy od oryginalnej Contry w 1986 roku jako tytułu zręcznościowego na monety, franczyza od tego czasu wytworzyła sporą garść sequeli na platformach Nintendo. Ponieważ wiele z nich jest znanych w Europie pod różnymi nazwami, często może być trochę trudno wiedzieć, od czego dokładnie zacząć (chociaż własna kolekcja Contra Anniversary Collection dla Switcha jest długa, aby to naprawić).

Tak więc, aby pomóc w oddzieleniu trudnej od łotrzyka, prosimy was o ocenę waszych ulubionych tytułów Contra poniżej i pomoc w stworzeniu rankingu najlepszych gier Contra wszech czasów!

Podobnie jak w przypadku innych ankiet ocenianych przez czytelników, zarejestrowani użytkownicy NL mogą kliknąć poniższe gwiazdki i ocenić gry spośród 10. Wynikowy ranking, który opublikujemy w odpowiednim czasie, jest tworzony na podstawie tych płynnych ocen użytkowników NL i dlatego jest temat do zmiany, nawet po publikacji. Jeśli wcześniej oceniałeś te gry w naszej bazie danych, dziękujemy! Jeśli nie, możesz dodać swój wynik do gry w dowolnym momencie, obecnym lub przyszłym, i nadal będzie się liczył i potencjalnie wpłynie na kolejność.

Więc weź Billa i Lance’a i chodźmy protekcja przeciwnie…

Notatka. Tak, uwzględniliśmy kolekcję rocznicową dla kompletności — jeśli wolisz, żeby jej tam nie było, po prostu udawaj, że tak nie jest, a ranking wokół niej będzie dokładnie taki sam, jak byłoby inaczej. Łatwo!

Ponadto, abyście wszyscy dokładnie wiedzieli, co tu oceniacie, pomyśleliśmy, że dla Waszej wygody stworzymy listę gier, które w Europie mają różne nazwy:

  • Kontra / Probotektor (NES)
  • Super C / Probotector II: Powrót sił zła (NES)
  • Operacja C / Probotector (Game Boy)
  • Contra III: Wojny z kosmitami / Super Probotektor: Obcy buntownicy (SNES)
  • Przeciw: Hard Corps / Probotector (Sega Genesis)

Oceń każdą grę Contra, w którą grałeś:

Kliknij poniższe gwiazdki, aby ocenić z 10 każdego Contra, w który grałeś:

Dziękujemy za ocenę ulubionych i daj nam znać, jeśli uważasz, że czegoś brakuje.

Wkrótce ujawnimy wyniki, ale pamiętaj: podobnie jak w przypadku naszej platformy Top 50, lista będzie płynna, więc nawet jeśli przegapisz głosowanie przed ujawnieniem wyników, nadal możesz wpływać na ranking po publikacji.

Dalsza lektura:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/poll-whats-the-best-contra-game-rate-your-collection-and-help-us-find-out