Sonda: Gry online na N64 i Sega Genesis na Nintendo Switch ruszają dzisiaj – w które zagrasz jako pierwsze?


Obraz: Życie Nintendo

Dziś premiera dodatku Expansion Pack do Nintendo Switch Online, rozszerzenia obecnej usługi subskrypcji, która dodaje bibliotekę tytułów Nintendo 64 i Sega Genesis / Mega Drive, a także nadchodzącego Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise DLC .

Opinie mogą być podzielone co do tego, jaka to dobra okazja, ale cała masa 16- i 64-bitowych klasyków wkrótce będzie wygodnie grywalna na Switchu, a także — mimo jęków naszego portfela — szansa na zagranie w Banjo-Kazooie i F-Zero X na nowoczesnym sprzęcie (oba te, które przyznano, że pojawią się „wkrótce”, a nie odejdą w momencie premiery) to z pewnością powód do świętowania.

Ale od czego zacząć? Cóż, czytelnicy Nintendo Life wyrazili już swoje zdanie i ocenili każdą grę NSO Nintendo 64 i każdą grę NSO Sega Mega Drive pod względem czystej jakości. ALE z niewielką biblioteką dostępnych gier, być może chcesz zagrać w coś, w co chcesz nie mam przepalony tysiąc razy wcześniej (cześć, Sonic 2). Może jesteś zaintrygowany wypróbowaniem Winback lub zanurzeniem się w Phantasy Star IV po raz pierwszy?

Daj nam znać poniżej, w której z premierowych gier zainaugurujesz dziś swoje aplikacje Nintendo 64 i Sega Genesis Nintendo Switch Online (lub, technicznie, jutro w Japonii i Europie).

Dalsza lektura:

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/poll-n64-and-sega-genesis-nintendo-switch-online-games-launch-today-which-will-you-play-first