Sonda: Czy to tylko my, czy ten zwiastun Pokémon Scarlet and Violet był trochę mylący?


Obraz: Życie Nintendo

Po karmieniu nas kroplami Pokemon Scarlet i Violet przez ostatnie kilka miesięcy, dzisiaj ukazał się najnowszy zwiastun ScarVi (tak, tak to nazywamy, czasem naszym najlepszym pirackim głosem), który zapowiadał się pełen nowych informacji, abyśmy byli napompowani i gotowi do odkrywania Paldei.

Chociaż z pewnością było to bardzo upchane, nie mogliśmy nic poradzić na to, że czuliśmy się trochę tak, jakbyśmy obserwowali osobę mówiącą z pełnymi ustami przez trzy minuty. Skończyliśmy zwiastun, czując się trochę mniej Ach! i trochę więcej EH?

Uważamy, że można powiedzieć, że wiele z tego sprowadzało się do tego, jak zmontowano zwiastun. Daj spokój, czyj to był pomysł, żeby umieścić te okna dialogowe w galopowaniu tak duże, na ekranie i na tak krótki czas? Nawet najszybsi czytelnicy wśród nas mieli problemy z nadążaniem za zalewem informacji.

To dogodnie przechodzi do drugiego wydania edycji, które mieliśmy, dotyczące ilości informacji, które zostały nam przekazane bez możliwości smak to. Trzyścieżkowa struktura Scarlet i Violet wyglądała naprawdę bardzo interesująco, jednak utrzymanie tych nowych pomysłów w naszych głowach stało się trudne, gdy zwiastun chciał przejść do następnego punktu.

Jasne, krótkie i żwawe jest lepsze niż wzdęte i nudne, ale docenilibyśmy mały więcej czasu na przyswojenie informacji tutaj. Nasz proces myślowy, desperacko starający się nadążyć za wszystkimi nowymi szczegółami, został zmącony szybkością, z jaką został dostarczony. Ooo, fabuły! Ok, Droga Zwycięstwa wciąż tu jest. Czekaj, kim jest ten wielki krab? Możesz teraz odesłać swojego Pokémona? Ok, naprawdę duży krab. Baddy zespół na samochodach. Mega człowiek? Czy to był bicz na jego pasie? Ooo błyszczące diamenty!

Aby było jasne, nie mówimy, że te funkcje nie wyglądają dobrze — jest tu wiele powodów do ekscytacji — ale zajęło nam sporo dodatkowych badań, aby dotrzeć do miejsca, w którym czujemy, że mamy uchwycić to, co się dzieje. Czy to jednak nie przekreśla nieco sensu zwiastuna?

Ale hej, nie bierz tego od nas. Może za bardzo rozpraszał nas wielki krab. Być może nowość polegająca na ujeżdżaniu Pokémonów nadal nam się nie skończyła. Co sądzisz o najnowszym zwiastunie gry? Świetne podsumowanie lub odrobinę zbyt szybki (popiół) jak na Twój gust? Oddaj swój głos w poniższej ankiecie i dowiedzmy się, czy ten zwiastun naprawdę był mylący, czy to tylko my!

Kiedy już oddasz swój głos, dlaczego by nie zabrać się za komentarze ze swoimi przemyśleniami na temat nowego zwiastuna? Czym jesteś podekscytowany, co Cię ominęło? Opisz to wszystko poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/poll-is-it-just-us-or-was-that-pokemon-scarlet-and-violet-trailer-a-little-confusing