Słuchawki bezprzewodowe JLab JBuds Mini z rabatem -25% w ramach promocji „Mini Madness”.

Do sprzedania słuchawki bezprzewodowe JLab JBuds Mini

Bezprzewodowe słuchawki JBuds Mini firmy JLab są obecnie w sprzedaży z 25% rabatem w sklepie internetowym marki. Oferta ta, zatytułowana „Mini Madness”, nawiązuje do uniwersyteckiego turnieju koszykówki March Madness, który rozpoczyna się w przyszłym tygodniu. Cena wzrasta zatem do 30 dolarów zamiast 40 dolarów i dotyczy wszystkich pięciu dostępnych opcji kolorystycznych. Do każdego modelu dołączone jest etui ładujące z breloczkiem na klucze, kabel ładujący USB-C i kilka silikonowych końcówek dousznych o różnych rozmiarach.

Funkcje JBuds Mini

Jak sama nazwa wskazuje, JBuds Minis to kompaktowe i lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne, ważące nieco ponad trzy gramy. Dla porównania Apple AirPods ważą około 4,5 grama. Te słuchawki obsługują technologię Multipoint Bluetooth, umożliwiając połączenie z wieloma urządzeniami, a także mają wbudowane mikrofony z redukcją szumów do rozmów telefonicznych i poleceń głosowych. Słuchawki douszne zapewniają około 5,5 godziny pracy baterii, którą można rozszerzyć łącznie do 20 godzin za pomocą dołączonego etui ładującego. Ten ostatni obsługuje również szybkie ładowanie USB i może przywrócić do 45 minut pracy baterii już po 10 minutach ładowania.

Inne oferty dostępne w JLab

Oprócz promocji na JBuds Mini, sklep internetowy JLab oferuje również zniżki na inne urządzenia audio tej marki, w tym zasilane bateryjnie słuchawki z redukcją szumów, słuchawki i inne. Warto zauważyć, że sklep internetowy JLab umożliwia płatność za pomocą Amazon Prime, co uprawnia do bezpłatnej dwudniowej wysyłki. Dodatkowo JLab oferuje bezpłatny 30-dniowy zwrot wszystkich złożonych zamówień.

Źródło: www.gamespot.com