Sledgehammer Games odpowiada na pogłoski na temat cyklu rozwoju Modern Warfare 3

Oświadczenia Sledgehammer Games na temat rozwoju Call of Duty: Modern Warfare 3

Firma Sledgehammer Games odpowiada na doniesienia na temat cyklu rozwojowego Modern Warfare 3, stwierdzając, że jest „niezwykle dumna” z najnowszej części Call of Duty. Firma stwierdza również, że „jest dumna z bycia zespołem odpowiedzialnym za Modern Warfare 3” i że „wszystko, co twierdzi inaczej, jest po prostu nieprawdą”.

Oświadczenie to następuje po opublikowaniu przez Bloomberg wiadomości, że pracownicy musieli pracować późnymi wieczorami i w weekendy przed premierą gry ze względu na skrócony okres prac rozwojowych.

Oświadczenie szefa studia Aarona Halona

Aaron Halon, szef studia w Sledgehammer, powiedział: „Jesteśmy niesamowicie dumni z Modern Warfare 3, zarówno z pełnej wersji gry w chwili premiery, jak i z zawartości na nadchodzący rok, którą zaplanowaliśmy dla społeczności. »

„W imieniu niezwykle utalentowanego zespołu Sledgehammer Games i naszych partnerów, z którymi współpracowaliśmy przy tworzeniu gry, oświadczyliśmy, że wysunięcie pierwszej kontynuacji Call of Duty na pierwszy plan było ciężką pracą. Nie możemy się doczekać reakcji naszej społeczności na wszystko, co ma do zaoferowania gra, niezależnie od tego, czy będzie to kampania, tryb wieloosobowy czy zombie. »

„Od początku prac nad grą skupialiśmy się na stworzeniu kolejnej rewolucyjnej gry Call of Duty” – kontynuował Halon. „Na długo przed zakończeniem naszej poprzedniej gry wyraźnie usłyszeliśmy od fanów, że chcą zostać i grać w tę samą serię na dłużej. I to właśnie dostarczyliśmy – pierwszą prawdziwą kontynuację w historii franczyzy. Z tego też powodu po raz pierwszy dodaliśmy funkcje takie jak Carry Forward, aby uhonorować inwestycję naszych graczy w serię Modern Warfare. »

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Reakcja Sledgehammer Games

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy zespołem odpowiedzialnym za Modern Warfare III” – podsumowuje oświadczenie. „Ciężko pracowaliśmy, aby zrealizować tę wizję, nad którą pracowaliśmy kilka lat. Wszystko, co twierdzi się inaczej, jest po prostu nieprawdą – to nasza gra i nie możemy się doczekać, aby zagrać z wami wszystkimi online. »

W naszej własnej recenzji Call of Duty: Modern Warfare 3 Chris Tapsell nazwał ją „pustą i niechlujnie połączoną”.

„Kampania Modern Warfare 3, wyraźnie pośpieszona z wprowadzeniem na rynek, to zbiór źle zaprojektowanych otwartych obszarów, rozczarowujących misji liniowych i mało inspirującej historii” – napisał Chris.

Źródło: www.eurogamer.net