Skydance’s Marvel Game Stars Czarna Pantera i Kapitan Ameryka


Podczas dzisiejszej prezentacji gier Disney & Marvel na targach D23 Expo przyjrzeliśmy się pierwszej grze Skydance New Media. Chociaż nie otrzymaliśmy nazwy ani daty premiery, dostaliśmy zwiastun filmowy, z którego możemy spróbować wydobyć informacje. Największą wiadomością zaraz po wejściu jest to, że w tej grze występują Czarna Pantera, Kapitan Ameryka i dwóch dodatkowych bohaterów.

Ta nowa gra triple-A rozgrywa się podczas II wojny światowej. Gdy kamera przesuwa się po stole zastawionym takimi rzeczami jak broszura dla Paryża i ulotka z występem jazzowym, przedmioty szybko zmieniają się w podstępnych z takimi rzeczami jak sztylet, pistolet, dokumenty, kapelusz z insygniami Hydry, i wreszcie kultowa tarcza Kapitana Ameryki porysowana czymś, co wydaje się pazurami.

W tej opartej na narracji grze zespołowej występują Kapitan Ameryka Steve Rogers, Czarna Pantera Azzuri (dziadek T’Challa), amerykański żołnierz i członek Howling Commandos Gabriel Jones oraz lider raczkującej sieci Wakandan Spy Network, Nanali. Wszystkie cztery postacie będą grywalne w różnych częściach historii. Według Skydance gracze mogą spodziewać się „intuicyjnego sterowania i ekscytującej rozgrywki sekundowej, która oddaje akcję i emocje Marvela, inspirowane przełomowymi komiksami, telewizją i filmami, gdy poruszają się po tej zupełnie nowej przygodzie globtrottingu ”.

Skydance New Media to gałąź programistyczna typu triple-A firmy Skydance Media założona przez Amy Hennig, która jest najbardziej znana ze swojej pracy jako dyrektor kreatywny i scenarzysta pierwszych trzech gier Uncharted.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za cały entuzjazm i wsparcie, które otrzymaliśmy od fanów, i jesteśmy podekscytowani, że możemy wreszcie zaprezentować pierwszy rzut oka na grę podczas tegorocznej D23 Expo” – powiedział Hennig w komunikacie prasowym. „Marvel był niesamowitym partnerem w całym procesie twórczym, gdy rozwijamy oryginalną historię i budujemy ekscytujący nowy zespół postaci. Mamy nadzieję, że fani są zaintrygowani tą zapowiedzią i jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się kolejnymi informacjami w przyszłości”.

„Nasze ujawnienie D23 Expo to dopiero początek pełnej akcji przygody, która czeka na fanów Marvela” – powiedział wiceprezes i dyrektor kreatywny Marvel Games Bill Rosemann w tym samym komunikacie prasowym. „Amy i zespół Skydance New Media żywią głęboką miłość i szacunek dla naszych bohaterów, czerpiąc inspirację z podstawowych komiksów i wykorzystają swoje niesamowite umiejętności opowiadania historii, aby stworzyć zupełnie nową, ekscytującą narrację. w następnych miesiącach, gdy podzielimy się dodatkowymi spojrzeniami na naszych czterech bohaterów, dwa światy i jedną wojnę”.

Niestety w tej chwili nie są dostępne żadne dalsze szczegóły.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/09/skydances-marvel-game-stars-black-panther-and-captain-america