Skul: The Hero Slayer jest już dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S


Co wiemy o antybohaterach? Szczerze mówiąc termin ten jest obecnie nadużywany, ale porozmawiajmy o nim ze względu na ten post. Są źli. Zło. Moralność pozostawia im kwaśny posmak. Zwykle są to ludzie, których każe się bić.

Załóżmy, że jesteś antybohaterem. Mówiąc dokładniej, jesteś jedynym antybohaterem, który przeżył brutalny atak rasy ludzkiej na zamek Króla Demonów. Co robisz? Od czego w ogóle zaczynasz z tym antybohaterskim życiem, ze szkieletowymi żołnierzami i ogrów jako teraz twoimi towarzyszami broni?

w Skul: Zabójca Bohaterów, możesz zacząć od posuwania się do przodu i niszczenia wszystkiego, co dobre i tylko to, co stoi na twojej drodze. Ta gra to dwuwymiarowa platformówka akcji z funkcjami roguelite, które naprawdę zmuszają cię do doskonalenia swoich umiejętności za każdym razem, gdy przedzierasz się przez trudne lochy i walki z bossami. Kontrolujesz Skula, szkieletowego żołnierza, którego wszyscy członkowie armii demonów nazywają „Małą Kością” ze względu na jego drobną sylwetkę.

Skul może i jest niewielki, ale moce, które może wykorzystać, są ogromne. Podstawową cechą gry jest możliwość zmiany zestawu ruchów Skula poprzez nadanie mu czaszek zawierających różne umiejętności. Każda głowa ma inny styl ataku, a dzięki opcji wyposażenia do dwóch głów jednocześnie, od Ciebie zależy, czy znajdziesz kombinację, która będzie pasować do Twojego stylu gry. W miarę postępów możesz także zbierać pomocne przedmioty, które bezpośrednio zadają obrażenia wrogom lub dają przydatne wzmocnienia.

Skul: Zabójca Bohaterów

Gra zawiera wiele wyzwań, ale nie zniechęcaj się. Nawet jeśli nie jesteś fanem tego gatunku, pełne akcji etapy i satysfakcjonująca grafika dają ci wiele powodów, aby kontynuować marsz i uratować Króla Demonów przed Poszukiwaczami Przygód i Pierwszym Bohaterem. Niezależnie od tego, czy znasz już grę, czy też ledwo o niej słyszałeś, czekałeś wystarczająco długo; Skul: Zabójca Bohaterów jest wreszcie dostępny na Xbox One! Podaruj sobie świetną grę i rozpocznij swoją antybohaterską podróż już teraz z Little Bone.

Skul: Zabójca Bohaterów

Xbox Live

Skul: Zabójca Bohaterów

NEOWIZ


21

19,99 USD

Skul to szybka gra akcji typu rogue-lite, w której zachęca się do utraty głowy. Dzięki 90 grywalnym postaciom, każda z własnymi unikalnymi umiejętnościami i mnóstwem przedmiotów, które mogą tworzyć dzikie synergie, bitwy są równie elektryzujące, co wymagające. Zamek Króla Demonów w ruinach Ludzkość atakująca zamek Króla Demonów nie jest niczym nowym i zdarzała się już niezliczoną ilość razy. Tym, co wyróżnia ten czas, jest jednak to, że Poszukiwacze Przygód postanowili połączyć siły z Armią Cesarską i „Bohaterem z Caerleon”, aby poprowadzić pełny atak w nadziei na unicestwienie Demonów raz na zawsze. Zaatakowali twierdzę Demonów z przytłaczającą liczbą i odnieśli sukces w jej całkowitym zniszczeniu. Wszystkie demony w zamku zostały wzięte do niewoli, z wyjątkiem jednego samotnego szkieletu o imieniu „Skul”. Side-scrolling Platformer Action „Skul: The Hero Slayer” to platformówka akcji, która oferuje funkcje typu rogue, takie jak ciągle zmieniające się i wymagające mapy. Utrzyma Cię w napięciu, ponieważ nigdy nie będziesz wiedział, czego się spodziewać. Mnóstwo czaszek, mnóstwo grywalnych postaci Skul nie jest zwykłym szkieletem. Oprócz niesamowitych umiejętności walki, może zyskać nowe, ekscytujące umiejętności, w zależności od tego, którą czaszkę nosi. Używaj do 2 czaszek na raz, z których każda ma swój unikalny zasięg ataku, szybkość i moc. Wybierz kombinacje pasujące do Twojego stylu gry i zmieniaj je w ogniu bitwy, aby rzucić wrogów na kolana. Moc jest w Twoich rękach! Ścieżki poszukiwaczy przygód skrzyżowały się z drużyną poszukiwaczy przygód! Są potężnymi wrogami, którzy polują na Demony dla sportu. Chociaż Skul może być mały, wciąż ma niezły cios. Więc poczekaj i zobacz, kto naprawdę jest myśliwym, a kto ściganym…. Bossowie skażeni przez Mroczny Kwarc Pod koniec każdego rozdziału zmierzcie się łeb w łeb z potężnymi bossami skażonymi Mrocznym Kwarcem i potężnymi nie do uwierzenia. Wywodzący się z bólu i nienawiści samego życia, Dark Quartz zabarwia i przejmuje kontrolę nad wszystkim, czego dotknie.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/22/skul-the-hero-slayer-available-now/