Skrzynka pocztowa Nintendo Life – listopad 2023 r

Odurzenie: czy wiek prowadzi do ostatecznej przerwy w grach wideo?

Nadeszła jesień, a wraz z nią niepohamowana chęć zagrania w najnowsze gry dostępne w sklepie Switch eShop. Pora także na naszą comiesięczną kolumnę z listami. Czy masz coś na sercu, czym możesz się z nami podzielić? Jesteśmy gotowi przeczytać Twoje przemyślenia związane ze światem gier wideo. Co miesiąc wyróżnimy ulubiony list, a jego autor otrzyma miesięczną subskrypcję naszego programu Supportera bez reklam. Przejdźmy teraz do czytania liter.

Regularny rytm
Z biegiem lat moja rutyna związana z grami wideo ustabilizowała się. Oprócz urodzin, Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia, od października do grudnia to okres, w którym moja rodzina jest najbardziej pracowita. To czas, kiedy spędzam najmniej czasu na grach wideo. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie mogę się doczekać tego okresu tak samo jak pozostałych. Gry, w które gram, są skromne: kilka minut gry w picrossa, pinballa lub coś prostego, całkowicie mnie satysfakcjonuje. Co więcej, czas, którego nie spędzam na graniu, wykorzystuję na inne rzeczy w życiu. Potem, kiedy w końcu będę gotowy, aby zagłębić się w bardziej złożoną grę, zdobyte doświadczenie będzie tym bardziej satysfakcjonujące po okresie nieobecności. Chciałbym wiedzieć: czy inni też robią sobie od czasu do czasu „wakacje” od gier wideo? Czy tak właśnie wygląda „starzenie się”?
Gra późno
Długo myślałem, że świetnym pomysłem byłoby zrobienie od nowa wszystkich gier Mother w stylu Live a Live i nie tylko! Myślę, że byłoby idealnie! A Ty co myślisz? Chcesz tego? Czy podobał Ci się styl, w jakim Live a Live został wymyślony na nowo?
Pasek do joysticka
Ostatnio przypadkowo włożyłem pasek joysticka do pralki lol. To mnie zastanowiło: czy ktoś z Was kiedykolwiek przez przypadek włożył urządzenie elektroniczne do pralki? Jeśli tak, to co to było i czy później zadziałało?
„Zeldy”
Witaj Nintendo Life,
Więc te nowe patenty Nintendo to naprawdę coś, co. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy zgadzam się z opinią niektórych, że Nintendo powinno wrócić do podwójnych ekranów. Choć tęsknię za czasami 3DS i Wii U, myślenie o dwóch ekranach prawie na pewno wymagałoby kompromisu w zakresie mocy nowego systemu, tak jak miało to miejsce w przypadku pada do gier Wii U, i tego, jak sprawiłoby to, że prace zewnętrznych deweloperów i mniej prawdopodobne porty gier poza Marios i Zeldies, wzbudziły we mnie nadzieję, że Nintendo po raz kolejny wybierze „nudną drogę” grania na jednym ekranie. Niektórzy mówią, że więcej znaczy lepiej, ale chyba się z tym nie zgodzę?
Życzenie
Gram ponownie w gry Galaxy, 1 na Switchu i 2 na Wii U VC. Przeszedłem całość 1, nie widząc nawet ekranu końcowego gry, a następnie w 2, gra zakończyła się w ciągu pierwszej godziny na Flip-Swap Galaxy, ponieważ sterowanie ruchem nie reagowało! Chciałbym, żeby Galaxy 2 częściej niż kiedykolwiek był teraz dostępny w 3D All Stars.
Litery bonusowe
W tym miesiącu mamy kilka listów bonusowych – cała torba pocztowa jest w tym miesiącu lżejsza niż zwykle, dlatego pamiętaj o wcześniejszym wysłaniu korespondencji, aby przygotować artykuł na następny miesiąc. Prawdopodobnie każda gra wideo, która Cię rozprasza. Tak czy inaczej, oto krótka notatka od Kirbyo: „Cud nie polega na narkotykach: chodzi o muzykę” – Kirbyo. Może to być jedno i drugie. Całkiem niezła kombinacja.

To wszystko na ten miesiąc! Dziękuję wszystkim, którzy napisali, niezależnie od tego, czy wyróżniono Cię powyżej, czy nie. Czy masz coś, czym chciałbyś się z nami podzielić? Masz palące pytanie, na które potrzebujesz odpowiedzi? Poprawka, której nie możesz powstrzymać? Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, a my z niecierpliwością czekamy na przeglądanie Twoich wiadomości. Prosimy o przesyłanie do skrzynki pocztowej Nintendo Life w formie listów z poradami i wytycznymi, a nie esejów. Pamiętaj, że Twój list może pojawić się na stronie, a 1000 słów poświęconych serii Legend of Heroes i prośbom o rankingi personel Alany raczej nie przejdzie. Zwięzłość jest prawem. (Jeśli jesteś..

Źródło: www.nintendolife.com