Skórka Modern Warfare 3 Gaia staje się niewidoczna w trybie wieloosobowym

Problem ze skórką Gai w Modern Warfare 3

W Modern Warfare 3 występują problemy z jedną ze skórek postaci, co powoduje, że gracze narzekają na jej wpływ na tryby wieloosobowe.

Modern Warfare 3 umożliwia graczom przeniesienie „ogromnej ilości” zawartości zdobytej wcześniej w Modern Warfare 2 do tegorocznej najnowszej wersji Call of Duty, w tym kontrowersyjnej skórki Gaia Operator, którą można było zdobyć w pakietach Modern Warfare 2 Blackcell Battle Pass Ta skórka została nazwana przez społeczność skórką Groota ze względu na jej podobieństwo do drzewiastego stworzenia Marvela.

Activision opisuje skórę Gai jako „starożytną boginię o znacznej mocy, [qui] używa swojej ziemskiej postaci, aby siać zagładę wśród swoich wrogów”. Jak widać na powyższym obrazku w nagłówku, jest ona niewiarygodnie ciemna i miejscami przezroczysta, co sprawia, że ​​jest prawie nie do odróżnienia od wielu elementów map wieloosobowych Modern Warfare (zarówno 2, jak i 3).

Reakcja społeczności

Wielu graczy chce teraz, aby Sledgehammer Games, twórca Modern Warfare 3, usunął skórkę lub przynajmniej ją zmniejszyła, aby umożliwić bardziej sprawiedliwą rozgrywkę.

„Przysięgam, że to szaleństwo… NIE MOŻNA jej nawet WIDZIĆ na pustkowiach ani na posiadłościach i jestem pewien, że na nowej mapie WZ będzie to również trudne” – napisał jeden z niezadowolonych graczy na subreddicie Call of Duty: Modern Warfare 3.

Inny Redditor udostępnił zdjęcie skórki Gaia w akcji, dodając: „Poważnie, zdejmij już tę skórkę, wystarczy tej wygranej Pay 2”. »

Źródło obrazu: u/korge23

Jak widać poniżej, dość trudno odróżnić skórkę od reszty sceny („Jaka skórka, tam nic nie ma” – odpowiedział inny użytkownik, chyba z humorem).

Apeluj o sprawiedliwość

W nowszym poście inny gracz Modern Warfare 3 ubolewał nad włączeniem tej skórki.

„Na każdej mapie, na której grałem, ledwo widziałem graczy używających tej głupiej skórki. Jak to jest sprawiedliwe i dlaczego prawie nikt o tym nie mówi? Należy go usunąć z gry, ponieważ faworyzuje cechy [pay-to-win] i na pierwszy rzut oka jest dosłownie niewidoczna” – napisali pod zdjęciami poniżej.


Źródło obrazu: u/ashurovnet

Wciąż czekamy na opinię Activision na temat skórki Gai.

Nie podzieliliśmy się jeszcze naszymi przemyśleniami na temat trybów wieloosobowych gry, ponieważ zespół testuje je obecnie na serwerach działających na żywo, zanim wyda ostateczny werdykt na temat całego pakietu.

Możesz jednak już teraz przeczytać naszą recenzję kampanii Call of Duty: Modern Warfare 3 na stronie.

Źródło: www.eurogamer.net