Skórka Kawspeely trafi do FortniteEpic współpracuje z Kawsem przy tworzeniu stroju Kawspeely, który będzie dostępny 2 lipca. Kaws to nowojorski artysta znany z rzeźbiarskich postaci i motywów. Nowa skórka Fortnite będzie kolejnym wariantem w grze Peely, ukochanej postaci.

Strój Kawspeely będzie zawierał:

  • Kaws Companion Back Bling
  • Daleko od domu szybowiec
  • Dojrzały na czas Wrap

To drugi strój Kaws, który wcześniej był dostępny z innymi elementami, takimi jak Kaws Back Bling. Te elementy powracają, ale będą teraz zawierać opcję zmiany kolorów, takich jak styl Grey Days i Noir Nights, oprócz oryginalnego stylu.

Kaws Skeleton Outfit również wróci do sklepu z przedmiotami Fortnite wraz z Kawspeely. Kaws Skeleton występuje w czterech kolorach, które obejmują:

  • Zielony
  • Różowy
  • Kolor kości
  • Pomarańczowy

Kaws będzie miał również wyspę w trybie kreatywnym Fortnite, która będzie odtworzeniem Kaws and Serpentine Hub, które zostały uruchomione na początku tego roku w londyńskiej Serpentine North Gallery. W centrum znajdzie się galeria sztuki pełna prac Kaw, w tym wystawa sztuki „Kaws New Fiction”. Na wystawie będą również prezentowane obrazy, rzeźby i dzieła sztuki rozszerzonej rzeczywistości opracowane w ramach Acute Art by Kaws. Gracze mogą odwiedzić Kaws i Serpentine Hub, wpisując kod wyspy 9441-7852-6686.

Więcej informacji o Fortnite znajdziesz w tych artykułach:

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/kawspeely-skin-is-coming-to-fortnite/1100-6505081/?ftag=CAD-01-10abi2f