Skórka Fortnite Sypher PK staje się chłodniejsza, gdy wycinasz więcej Elimów


Streamer i twórca treści Ali „SypherPK” Hassan będzie najnowszą postacią związaną z Fortnite, która umieści w grze własną cyfrową skórkę, gdy jego strój i akcesoria z serii Icon trafią do sklepu z przedmiotami w Fortnite w przyszłym tygodniu. SypherPK zdobywając własny zestaw kosmetyków wprawia go w rzadkie powietrze, dołączając do takich postaci jak Kathleen „Loserfruit” Belsten, Tyler „Ninja” Blevins, a ostatnio Maria „Chica” Lopez w serii ikon Fortnite.

Podobnie jak inne zestawy twórców treści, SypherPK będzie zawierał jego strój, plecy Klątwy Oni, kilof Sypher’s Scimitar i emotikonę Sypher’s Strut. Będziecie mogli je kupić osobno lub w zestawie, gdy pojawią się w ItemShopie 22 września o 20:00 czasu wschodniego.

Skórka Fortnite SypherPK zmienia się w miarę zliczania elimów.

Strój jest dość solidny pod względem funkcji, z domyślnym stylem, który w rzeczywistości jest po prostu SypherPK w prawdziwym życiu, wraz z reaktywnymi i niereaktywnymi stylami duchów. Dzięki stylowi reaktywnemu staje się bardziej upiorny z każdym zabójstwem. Jeśli jesteś zaznajomiony z reaktywnym złotym stylem skórki Marigold, to w mniejszym lub większym stopniu ją zdobędziesz. Strój ma również opcję zamaskowania, a akcesoria będą miały te same podstawowe opcje stylu, co strój, dzięki czemu będziesz mógł je skoordynować.

SypherPK Icon Cup

Standardowo, gdy Epic wprowadza nowe zestawy ikon, zanim zestaw trafi do sklepu z przedmiotami, odbędzie się turniej, w którym będziecie mogli wygrać strój i plecak za darmo. Tym razem jest też dodatkowy sposób na zdobycie tej skórki, a także darmowe opakowanie, jak pokazano poniżej.

SypherPK Icon Cup – turniej duetów typu zero build – odbędzie się 21 września, a najlepsi gracze w każdym regionie otrzymają skórkę, jak zwykle, pod względem lokalizacji i zabójstw. Ale ten turniej będzie również zawierał alternatywną tabelę wyników dla zabójstw za pomocą nowego urządzenia o nazwie SypherPK Trap Tower. Najlepsze miejsca tam również zapewnią ci strój i biżuterię na plecach. Więc to jest fajne.

Co więcej, zespół SypherPK przygotował nową mapę kreatywną o nazwie PIT Island, która będzie dostępna, gdy tylko rozpocznie się rozdział 3, sezon 4 Fortnite. Na tej mapie będziesz mógł odpocząć w centrum społecznościowym oazy lub oczywiście strzelać do ludzi w strefie PvP dla wszystkich. Jeśli wykonasz zadania strefy, otrzymasz ekran ładowania Wniebowstąpienia Oni i spray Sypher Is Here. Szczerze mówiąc, ekran ładowania nie jest taki zły.

Ekran ładowania SypherPK
Ekran ładowania SypherPK

Galeria

Mapa PIT Island pozostanie do 2 października. Zestaw kosmetyczny SypherPK prawdopodobnie pozostanie w sklepie z przedmiotami do tego dnia.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/sypher-pk-fortnite-skin/1100-6507623/?ftag=CAD-01-10abi2f