Skórka Fortnite Ricka Grimesa to najnowszy crossover Walking Dead


Firma Epic dodała dziś skórkę Fortnite Rick Grimes do sklepu z przedmiotami w grze w ramach trwającego wydarzenia Halloweenowego, Fortnite: Koszmarów Czar. Zaledwie rok po tym, jak jego aleksandryjscy sojusznicy Daryl i Michonne zadebiutowali w Fortnite, teraz były bohater The Walking Dead zamieni chodziki na loopery w Fortnite.

Możesz teraz odebrać jego debiutancką skórkę Fortnite lub zgarnąć cały jego zestaw. Kompletny pakiet Fortnite Rick Grimes zawiera lotnię, tylny bling i kilof. Każda z nich jest inspirowana fabułą serialu, na przykład torbą z bronią, którą Rick ukrywa przed Terminusem, zanim zostanie uwięziony na torze kolejowym, lub satelitą, który spada na ziemię w odcinku 10 sezonu, choć co ciekawe po wyjściu aktora Andrew Lincolna z serialu.

Ja do mojego oddziału: „To już nie jest demokracja”.

Plotki o skórce Ricka Grimesa z Fortnite pojawiły się po raz pierwszy latem, zanim Epic drażnił się z nią po raz pierwszy na początku tego tygodnia wraz z premierą Fortnite: Koszmarów nocnych 2021. Teraz głównego bohatera można znaleźć w sklepie z przedmiotami przez ograniczony czas wraz ze swoimi byłymi pomocnikami. Daryl i Mchonne. Podobnie jak proszą komiksy, powiem to tutaj: Gdzie jest Negan?

Epic będzie wprowadzać nowe skórki Fortnite: Koszmarów Czar każdego dnia w październiku, więc jeśli chcesz dodać do swojej szafki bardziej przerażające postacie z gry, teraz masz szansę. Można spodziewać się kolejnych crossoverów horrorów jeszcze w tym miesiącu. Kto jest na twojej liście życzeń?

Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite w tym tygodniu, nie przegap kolejnych 300 000 PD, które można zdobyć w zadaniach Kruk i Nocny Zając.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/fortnite-rick-grimes-skin-is-the-newest-walking-dead-crossover/1100-6496937/?ftag=CAD-01-10abi2f