Skórka Fortnite Kaws przenosi znanego artystę do Battle Royale


Skórka Fortnite Kaws to najnowszy crossover, który pojawi się w sklepie z przedmiotami, a wraz z nim pojawia się nowa kategoria, którą fani Fortnite powinni wziąć pod uwagę przy wymyślaniu przyszłych crossoverów. Oto, co musisz wiedzieć o najnowszej skórce Fortnite: Koszmarów Czar, Kaws.

Skórka Fortnite Kaws

Brian Donnelly, urodzony w New Jersey artysta zawodowo znany jako Kaws (lub KAWS dla zagorzałych), jest słynnym artystą ulicznym, który pracuje z różnymi mediami, w tym modelowaniem 2D i 3D dla takich rzeczy jak zabawki, rzeźby, deski do deskorolek i obrazy . Jego najsłynniejsze dzieło, postać z kreskówek w stylu Złotego Wieku z częściami szkieletu i martwymi oczami, jest sposobem Kawsa na przeniesienie jego pracy do Fortnite.

Skórka Fortnite Kaws zawiera wiele kolorów, jak widać poniżej. Chociaż postać czasami nosi spodnie bardzo podobne do tych z garderoby Myszki Miki, ich skórka Fortnite jest przystrojona jako szkielet całego ciała, z wyjątkiem kultowego nakrycia głowy, które wygląda trochę jak kuzyn Deadmau5.

Dlaczego możesz kupić ten, pytasz? Tylko Kaw.

Kawy powinny pozostać w sklepie z przedmiotami przez co najmniej kilka dni, a może nawet przez Halloween, ponieważ jak dotąd skórki Halloween, które ostatnio pojawiły się w sklepie, pozostały tam na każdy kolejny dzień.

Kaws pojawia się jako część Fortnite: Koszmarów Czar 2021 i następuje po już pracowitym sezonie treści crossover. Wcześniej w tym miesiącu widzieliśmy debiut Frankensteina Monster, a następnie byłego lidera The Walking Dead, Ricka Grimesa. Bez wątpienia spodziewamy się, że przez cały miesiąc pojawi się więcej crossoverowych postaci z horrorów i upiornych marek.

W międzyczasie nie przegap współpracy Fortnite i Among Us, o której niedawno drażniono.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/fortnite-kaws-skin-brings-the-renowned-artist-to-battle-royale/1100-6497126/?ftag=CAD-01-10abi2f