Skórka Fortnite Boba Fetta pojawia się na cześć Księgi Boby Fetta


Od Sarlacc Pit do Sanktuarium, Boba Fett w końcu przybył do Fortnite po ogłoszeniu w zeszłym miesiącu. Disney ogłosił dodanie łowcy nagród do Battle Royale podczas Disney+ Day, z oficjalnym kontem Fortnite na Twitterze udostępniającym ręcznie rysowany zwiastun przedstawiający samego Boba, z kilkoma już potwierdzonymi złośliwościami do uruchomienia.

Skórkę Boba Fetta można kupić samodzielnie lub jako część zestawu Boba Fetta, który zawiera następujące elementy:

  • Back bling Z-6 Jetpack (dostarczany ze skórką, nawet jeśli został kupiony osobno)
  • Kilof Gaffi Stick
  • Szybowiec statku kosmicznego Boby Fetta
  • Kierowanie emotikony komputerowej online
Boba dołącza dziś do Mandalorian w Fortnite.

Boba Fett to najnowsza postać z Gwiezdnych Wojen, która dołączyła do listy skórek Fortnite, podążając za innym łowcą nagród, Mandalorianinem, Kylo Renem, Reyem i Finnem z najnowszej trylogii filmów oraz dwiema różnymi wersjami Szturmowców. Mandalorianin ma specjalne wyróżnienie, ponieważ jest jedyną postacią z Gwiezdnych Wojen, która do tej pory pojawiła się jako część przepustki bitewnej.

Jeśli Gwiezdne Wojny nie są w twoim stylu, The Matrix ostatnio włamał się do Fortnite z nowymi emotikonami i przedmiotami. Ponadto Fortnite Winterfest wciąż trwa, codziennie rozdając darmowe prezenty i oferując specjalne wyzwania za tonę XP.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/fortnite-boba-fett-skin-arrives-in-celebration-of-the-book-of-boba-fett/1100-6499217/?ftag=CAD-01-10abi2f