Silent Hill: nowe aktualizacje i prezentacja filmów na żywo

Gry Arcade: Uruchomienie drugiej transmisji Silent Hill

Uruchomienie drugiej transmisji Silent Hill

Konami ogłosiło, że druga transmisja Silent Hill odbędzie się w czwartek, 30 maja o 16:00 czasu PT/19:00 czasu wschodniego, podczas której zostaną ujawnione aktualizacje gry, „głębsze spojrzenie na film” i nowe gadżety. Ta druga transmisja Silent Hill została ogłoszona na X/Twitterze bez żadnych innych wskazówek co do tego, co zobaczymy, ale na szczęście nasze oczekiwanie na odpowiedzi nie jest zbyt długie.

„Potraktuj to jako zaproszenie do Silent Hill” – napisano na oficjalnym koncie Silent Hill X/Twitter. „Dołącz do nas 30 maja o 16:00 czasu polskiego na naszym kanale YouTube SILENT HILL podczas drugiej części transmisji #SILENTHILL, podczas której będziemy dzielić się aktualizacjami gry, głębszym spojrzeniem na film i nowymi gadżetami. #CICHE WZGÓRZE „

Zapowiedzi pierwszej transmisji Silent Hill

Pierwsza transmisja Silent Hill odbyła się 19 października 2022 r. i obejmowała ważne ujawnienia, takie jak remake Silent Hill 2, spin-off No Code Studios zatytułowany Silent Hill: Townfall, narracyjny spin-off osadzony w Japonii lat 60. XX wieku zatytułowany Silent Hill f, immersyjny projekt Silent Hill: Ascension oraz film Return to Silent Hill.

Aktualne wydarzenia

Remake Silent Hill 2 jest opracowywany przez Bloober Team i otrzymał nowy zwiastun w styczniu 2024 r., ale bez daty premiery. Sony mogło jednak ujawnić w osobnym zwiastunie kilku nadchodzących gier, że pojawi się ona gdzieś w 2024 roku.

Nie otrzymaliśmy aktualizacji na temat pozostałych dwóch gier, ale Silent Hill: Ascension ukazało się w 2023 roku. Niestety nie był to „triumfalny powrót do Silent Hill”, jakiego oczekiwaliśmy. »Jeśli chodzi o Return to Silent Hill, wersję filmu Pyramid Head zobaczyliśmy 16 maja. Ten nowy film, będący adaptacją Silent Hill 2, wyreżyserował reżyser oryginalnego filmu Silent Hill z 2006 roku, Christophe Gans.

Źródło: www.ign.com