Silent Hill f ujawniona jako nowa gra osadzona w latach 60. w Japonii


W ramach dzisiejszej uroczystości zapowiedzi Silent Hill, Konami ogłosiło Silent Hill f, nową historię osadzoną w latach 60. w Japonii.

Opisany jako zestawienie światopoglądu „pięknego, a więc przerażającego”, Silent Hill f jest napisany przez Ryukishi07, uznanego japońskiego pisarza powieści wizualnych, który stworzył serię Higurashi i Umineko.

Klimatyczny zwiastun przedstawia malownicze, ale złowrogie japońskie miasto, które zalewa jakiś rodzaj grzyba. Zakończenie zwiastuna jest jednak naprawdę przerażające z kobietą pokrytą grzybem.

Pracując nad historiami, które dotyczą głównie psychologicznego i nadprzyrodzonego horroru, Ryukishi07 jest świetnym wyborem dla scenarzysty nowej gry Silent Hill. Oprawa jest również wyjątkowa dla serii, biorąc pod uwagę, że Silent Hill to miasto w Stanach Zjednoczonych. Ale spinoff prawdopodobnie rozszerzy się na wiedzę o serii.

Gra jest również opracowywana przez Neobard, chińskie studio, które pomogło opracować najnowsze gry Capcom, takie jak Resident Evil Re:Verse. Producentem serii jest Motoi Okamoto, weteran Nintendo, który pracował przy grach takich jak Luigi’s Mansion i Pikmin.

Nie jest jasne, co oznacza „f” w tytule, ale zapowiada się to dość ekscytujący odejście dla serii.

W ramach transmisji Silent Hill, Konami ogłosiło kilka nowych projektów, w tym pełny remake Silent Hill 2, a także wiele spin-offów.

Sprawdź podsumowanie Silent Hill firmy IGN, aby poznać wszystkie wiadomości ogłoszone w dzisiejszej transmisji.

Matt TM Kim jest redaktorem wiadomości IGN. Możesz do niego dotrzeć @Lawoftd.

Źródło : https://www.ign.com/articles/silent-hill-f-revealed-as-a-new-game-set-in-1960s-japan