Nowe Amiibo do gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i nowe Amiibo

Wraz z premierą gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Nintendo wypuściło nowe Amiibo, aby upamiętnić tę grę. Postać widoczna na zdjęciu poniżej wygląda świetnie.

Amiibo dokładniejszym odzwierciedleniem czasu spędzonego z grą przez graczy?

Czy może jednak nowe Amiibo powinno być dokładniejszym odzwierciedleniem czasu spędzonego z grą przez graczy? Czasami jesteś na zboczu góry i przypadkowo wystrzeliwujesz bombę w ścianę dwie stopy od swojej twarzy, upadasz na śmierć, a następnie robisz zrzut ekranu zaraz po zniknięciu interfejsu użytkownika, ale przed ekranem Game Over pojawia się. Myślę, że płomienie liżące martwe ciało Linka świetnie wyglądałyby w półprzezroczystym czerwonym plastiku.

Chciałbym Amiibo w tym momencie, w którym inna postać wypowiada najbardziej absurdalne zdanie w całej grze, a Link musi przybrać odważną, stoicką minę i udawać, że jest to całkowicie normalna rzecz dla osoby, która mówi i w ogóle nie reaguje. Nie chciałbyś, aby ktokolwiek czuł się skrępowany.

Czasami w twoją stronę zbliża się wystrzał armatni i próbujesz użyć Przywołania, aby go odesłać, ale to nie działa i zostajesz odbity w niebo. W przypadku tego Amiibo podstawa powinna być oddzielona od figurki. To bezpieczne miejsce, w którym wszyscy możemy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem słów Linka: „Zimno mi!” animację i czasami sprawiałem, że stało się to celowo.

Chcę mieć Amiibo z Linkiem na kołach

Co powiecie na Amiibo z Linkiem na kołach? Zonai bomba blisko przystrojonego statku powietrznego, która wybuchnie kilka sekund po tym, jak wejdziesz na pokład, nie zawsze działa tak, jak powinna. Ale to byłoby świetne Amiibo. Link wygląda głupio, jadąc tym bardzo prostym pojazdem, który dla niego zrobiłem. Chcę wersję Amiibo. Powinien mieć koła. Zrobiłem mu też piaskową wersję tego samego pojazdu za pomocą sań, ale z jakiegoś powodu uznał to za przerażające. Chcę mieć ten wyraz na moim Amiibo.

W tym proponowanym Amiibo podoba mi się to, że Link byłby do góry nogami. O ile mi wiadomo, żadne inne Amiibo nie ma postaci do góry nogami. Wszystko ma swój pierwszy raz.

Aby dowiedzieć się więcej o Zeldzie, możesz przeczytać recenzję Game Informer’s Zelda: Tears of the Kingdom, nasz przewodnik ze wskazówkami dla początkujących, nasz wywiad z producentem i reżyserem Eiji Aonuma i Hidemaro Fujibayashim oraz najbardziej odpowiedni dla tego artykułu, nasz Zelda: Tears of the Kingdom Amiibo przewodnik.

Źródło: Game Informer.