Shovel Knight: Yacht Club Games zapowiada nową grę bez tytułu

Yacht Club Games zorganizowało dziś własną prezentację w stylu Direct, głównie z okazji 10. rocznicy Shovel Knight. W związku z tym wydarzenie obejmowało różne ogłoszenia związane z Shovel Knight, w tym ujawnienie zupełnie nowej gry.

Nowa gra Shovel Knight w fazie rozwoju

Ta nowa gra Shovel Knight nie ma tytułu i nie została pokazana, ale Yacht Club potwierdził, że jest w fazie rozwoju. Zasugerował także, że różne wskazówki co do natury tego tytułu można znaleźć w innych grach Shovel Knight, takich jak Shovel Knight Dig, Shovel Knight Pocket Dungeon i Shovel Knight: Treasure Trove.

Studio stwierdza również: „Jesteśmy zaangażowani w stworzenie doświadczenia, które nie tylko uhonoruje dziedzictwo Shovel Knight, ale także zapoczątkowuje przełomową i innowacyjną mechanikę rozgrywki. To nie jest tylko kontynuacja – to nowa, odważna przygoda, która wprowadzi Shovel Knight w zupełnie nowy wymiar gier.

Nowa ulepszona wersja oryginalnej gry

Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, o co tyle zamieszania wokół nowej gry, ale studio ujawniło ulepszoną wersję oryginalnej gry o nazwie Shovel Knight: Shovel of Hope DX. Jest to w zasadzie ostateczna edycja niezależnego klasyka z 2014 roku, zawierająca 20 nowych grywalnych postaci, funkcję przewijania, punkty zapisu, tryb wieloosobowy online, kody i wiele więcej. Shovel Knight: Shovel of Hope DX nie ma jeszcze ogłoszonego okna wydania ani platform.

Jeśli chodzi o mniejsze aktualizacje, Yacht Club ogłosił darmowe DLC dla Shovel Knight Dig (jego najnowszy pakiet zawartości) i Pocket Dungeon.

Aktualizacja dla Miny Pustej

Yacht Club udostępnił także aktualizację Mina the Hollower, nadchodzącej przygodowej gry akcji. Nowy zwiastun zawiera montaż rozgrywki, a Yacht Club twierdzi, że projekt „zbliża się do ukończenia pierwszej wersji zawartości na wszystkich poziomach”. » Planuje spędzić kilka następnych miesięcy na ulepszaniu i udoskonalaniu rozgrywki. Yacht Club ujawnia, że ​​od czasu premiery w 2022 roku gra stała się większa, niż oczekiwano; zawiera teraz „rozległy” otwarty świat i elementy RPG. Studio twierdzi, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się dużej ujawnienia rozgrywki.

Więcej informacji na temat Shovel Knight znajdziesz w naszej recenzji oryginalnej gry, dostępnej tutaj. Tutaj możesz także obejrzeć nasz ekskluzywny dokument o powstaniu Miny Pustej.

Źródło: www.gameinformer.com