Shin Megami Tensei V: Vengeance – zupełnie nowe doświadczenie na Switchu

Shin Megami Tensei V: Vengeance, nowa odsłona firmy Atlus, ukaże się już wkrótce i będzie oferować „ostateczne” wrażenia z piątej gry z głównej serii z dwiema głównymi kampaniami i szeregiem ulepszeń jakości życia.

Imponująca pierwsza recenzja Vengeance

Właśnie ukazała się pierwsza oficjalna recenzja Vengeance, w której przyznano grze imponujące 36/40, przy czym jak zwykle dzieli się ona na 9/9/9/9 od czterech recenzentów. Choć niektórzy byli nieco rozczarowani faktem, że Atlus zdecydował się ponownie wypuścić praktycznie tę samą grę po pierwotnej premierze zaledwie trzy lata temu w 2021 r., aktualizacja ta wydaje się być znacząca. Każda kampania oferuje około 80 godzin rozgrywki, więc będziesz miał mnóstwo do odkrycia, co czyni tę grę świetną, jeśli lubisz SMTV. Dlatego należy poważnie rozważyć zemstę.

Inne tytuły warte rozważenia

Construction Simulator 4 uzyskał 29/40 (7/8/7/7), a MotoGP24 również 32/40 (8/8/8/8) w Famitsu. Obie gry są już dostępne.

Shin Megami Tensei V: Vengeance ukaże się cyfrowo i fizycznie na Switchu 14 czerwca 2024 r. Czy kupisz Vengeance po premierze na Switchu? Grałeś w oryginał? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com