Shin Megami Tensei 5: Vengeance, ostateczna gra RPG od Atlus_SPECIAL PROMO w wydaniu cyfrowym.

Shin Megami Tensei 5: Vengeance, ostateczna wersja doskonałej gry RPG firmy Atlus, będzie gotowa do premiery w najbliższy piątek, 14 czerwca. Początkowo dostępna wyłącznie na Nintendo Switch, Vengeance zapewni spektakularne wrażenia na PlayStation, Xbox i PC (a także Switch). Jeśli nie zamówiłeś jeszcze swojego egzemplarza w przedsprzedaży, wciąż masz czas, aby otrzymać edycję premierową, która będzie dostarczana z bezpłatnym etui ze steelbookiem, 14 czerwca, jeśli złożysz zamówienie w Amazon lub Best Buy. Vengeance zbiera pochwały od krytyków, a wersja na PC ma obecnie wynik Metascore wynoszący 91 w siostrzanej witrynie GameSpot Metacritic oraz 87 na Switchu i PS5. Oprócz oryginalnej historii, Vengeance zawiera zupełnie nową fabułę i przerobioną grafikę. W Vengeance pojawiło się mnóstwo nowej zawartości. Można śmiało powiedzieć, że Vengeance to ostateczny sposób na zagranie w Shin Megami Tensei 5 w 2024 roku, podobnie jak Persona 5 Royal to najlepszy sposób na zagranie w Persona 5.

Wersja premierowa Zemsty

Wersja Vengeance Launch Edition zawiera grę podstawową, a także ekskluzywny steelbook i dwa zestawy świętych przedmiotów w grze. Te pakiety DLC zawierają granaty iskrowe do atakowania wrogów i perły Haraedo do odzyskiwania HP. Ta specjalna edycja premierowa jest dostępna na PS5, Xbox Series X i Nintendo Switch. Nadal możesz otrzymać dostawę w dniu premiery od Amazon i Best Buy w przypadku wersji Launch Edition (od 12 czerwca).

Wersja standardowa Zemsty

Edycja Standardowa Vengeance zawiera grę podstawową i wszystkie kwalifikujące się bonusy za zamówienie w przedsprzedaży. Ponieważ jednak jest to ta sama cena, co wersja Launch Edition (która zawiera pewne bonusy), nie powinieneś wybierać wersji standardowej, chyba że edycja Launch Edition jest wyprzedana. Zamówienia przedpremierowe Steam są objęte zniżką na stronie powiązanej z GameSpot, Fanatical. Możesz zamówić w przedsprzedaży wersję standardową za 52,19 USD.

Zamów w przedsprzedaży cyfrową edycję Deluxe

Zamów w przedsprzedaży cyfrową edycję Deluxe, aby otrzymać grę podstawową oraz następujące bonusy w grze: Mitama Dance of Wealth, Mitama Dance of EXP, Mitama Dance of Miracles, Holy Will and Profane Dissent, Sakura Cinders of the East, 2 zestawy święte skarby. Podobnie jak w przypadku edycji standardowej, w wersji na PC (klucz Steam) możesz zapisać w Fanatical. Wersja Digital Deluxe Edition kosztuje w sklepie Fanatical zaledwie 60,89 USD, co oznacza, że ​​zasadniczo płacisz cenę Edycji Standardowej i otrzymujesz wszystkie powyższe bonusy za darmo.

Źródło: www.gamespot.com