Shift Up zapowiada kontynuację Stellar Blade na PS5 i ekscytujące aktualizacje

Przedstawiamy najnowsze wieści dotyczące planów dewelopera Stellar Blade, Shift Up, dotyczących stworzenia kontynuacji gry dostępnej wyłącznie na PlayStation 5. W rozmowie z Famitsu założyciel studia Kim Hyung Tae i dyrektor ds. technologii, Lee Dong Gi, ujawnili obecne plany Shift Up dotyczące gry. także możliwość kontynuacji.

Dodatki planowane dla Stellar Blade

Shift Up planuje dodać tryb fotograficzny i dodatkowe stroje do Stellar Blade, a także planuje długoterminowe aktualizacje gry. Jeśli chodzi o dalsze losy, Kim i Lee nie ujawnili zbyt wielu informacji, ale przyglądają się temu, co fanom się podobało pierwsza gra, w której rozważono stworzenie drugiej części.

Pomysły na kontynuację i wersję PC gry Stellar Blade

Według informacji przekazanych przez Gematsu, publiczne zgłoszenie dotyczące południowokoreańskiego indeksu giełdowego potwierdziło, że Shift Up planuje wydanie Stellar Blade na PC oraz kontynuację. Fani gry mogą zatem patrzeć w przyszłość z optymizmem, choć do oficjalnej zapowiedzi pewnie jeszcze daleko, bo premiera Stellar Blade miała miejsce 26 kwietnia 2024 roku.

Aktualizacje popremierowe dla Stellar Blade

Stellar Blade, która przeniosła akcję i przygodę science fiction wyłącznie na PS5, od czasu premiery otrzymała już kilka aktualizacji. Należą do nich wyzwanie z bossem, nowe stroje i wiele więcej.

Podzielone zdanie na temat Stellar Blade

W naszej recenzji 7/10 IGN stwierdził: „Stellar Blade wyróżnia się we wszystkich najważniejszych aspektach gry akcji, ale nijakie postacie, nieprzekonująca historia i kilka frustrujących elementów mechaniki odgrywania ról uniemożliwiają jej dorównanie najlepszym swojego rodzaju. »

Źródło: www.ign.com