Shadow the Hedgehog powraca w Sonic Generations: odkryj jego nowe moce

Wydanie Sonic Generations w 2011 roku zapewniło graczom kompilację hitów serii z okazji 20-lecia Sonic the Hedgehog

W 2011 roku gracze mieli okazję uczcić 20-lecie Sonic the Hedgehog wypuszczeniem Sonic Generations, kompilacji największych hitów serii. Chociaż w Sonic Generations pojawiły się inne postacie, Sonic – zarówno w swojej klasycznej, jak i nowoczesnej postaci – był jedyną grywalną postacią. Trzynaście lat później ta ukochana gra świąteczna powraca w formie najnowszego remasteru Sonic.

Ta wersja to jednak nie tylko kopia z ulepszeniami graficznymi. Rzeczywiście, główną nowością jest dodanie Shadow the Hedgehog jako grywalnej postaci.

Shadow the Hedgehog: pełnoprawna postać w grze Sonic X Shadow Generations

Dodanie Shadowa jako grywalnej postaci to coś więcej niż tylko skórka Sonic. Podkreślono unikalne moce i umiejętności Cienia, w szczególności jego moc Kontroli Chaosu, która spowalnia pociski i oferuje inną rozgrywkę.

To właśnie w oryginalnej grze Shadow the Hedgehog postać nabrała nowego wymiaru, z nową mechaniką gry, w tym elementami strzelania. Dlatego też zespół Sonic zaczerpnął tę inspirację, aby zaoferować graczom Sonic X Shadow Generations inne doświadczenia.

Unikalne moce i nowe działania

Przyjmując format Sonic Generations, Sonic X Shadow Generations oferuje inną rozgrywkę dla postaci Shadow. Dodano nowe moce i umiejętności, aby zapewnić inne wrażenia z gry niż Sonic.

Dzięki nowym akcjom i konkretnym umiejętnościom Shadow the Hedgehog obiecuje odnowić wrażenia z gry w Sonic X Shadow Generations. Rozwój w szczególności zintegrował „Doom Powers”, aby zaoferować nowe możliwości rozgrywki.

Sonic X Shadow Generations: obiecująca gra do odkrycia

Poprzez swój zwiastun wydany podczas Summer Game Fest, Sonic X Shadow Generations wzbudził już zainteresowanie fanów. Dodanie nowych umiejętności dla Shadow sugeruje odnowione i nowe wrażenia z gry.

W Shadowa można grać na różnych platformach, gwarantując graczom szeroką dostępność. Premierę zaplanowano na 25 października, a więcej informacji na temat unikalnych umiejętności Shadow poznamy w trakcie promocji gry.

Dla fanów serii Sonic i fanów Shadow the Hedgehog, Sonic X Shadow Generations zapowiada się na grę, której nie można przegapić.

Źródło: www.gameinformer.com