Shadow of the Erdtree: najwyżej oceniane DLC wszechczasów

Obejrzyj zwiastun rozszerzenia Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring, który obiecuje cuda fanom gry. Ten nowy film wydany przez Bandai Namco przedstawia przegląd bezwzględnych bossów, różnorodnych krajobrazów oraz mrocznej i nawiedzonej atmosfery.

Shadow of the Erdtree: najwyżej oceniany dodatek wszechczasów

Pierwsze recenzje Shadow of the Erdtree są więcej niż pozytywne, ponieważ w serwisie Metacritic dodatek ten bije wszelkie rekordy ze średnią ocen na poziomie 95, tylko o jeden punkt mniej od podstawowej wersji gry. Lepiej oceniany niż flagowe rozszerzenia, takie jak Astorias of the Abyss do Dark Souls (89) czy The Old Hunters z Bloodborne (87), Shadow of the Erdtree wyprzedza nawet Phantom Liberty z Cyberpunka 2077 (89). Obydwa rozszerzenia uzyskały także maksymalną notę ​​10/10 w serwisie GameSpot.

Jeśli jesteś gotowy, aby zagłębić się w to rozszerzenie, możesz sprawdzić wymagania dotyczące komputera i godziny premiery dodatku DLC Elden Ring.

„Dzięki wszystkiemu, co Shadow of the Erdtree wnosi do uniwersum Elden Ring, jego historia wydaje się teraz kompletna, a świat kompletny, co jest oszałamiającym osiągnięciem” – pisze Tamoor Hussain w recenzji GameSpot. „To pięknie opowiedziana, mroczna baśń, bogata w szczegóły i złożona w swojej konstrukcji; miejsce, które wydaje się niebezpieczne i okrutne, pełne zapadających w pamięć postaci, fascynujących zasad, oszałamiających koncepcji i konkurencyjnych ideologii. »

Źródło: www.gamespot.com