Sezon Fortnite OG powróci w 2024 r. Potwierdzone przez zespół Fortnite

Fortnite: powrót sezonu OG i oryginalnej mapy w 2024 roku

Zespół Fortnite potwierdził, że sezon OG Fortnite i oryginalna mapa powrócą w 2024 r., ponieważ „sezon OG znacznie przekroczył nasze oczekiwania. » Ta ekscytująca wiadomość została udostępniona przez konto Fortnite na X/Twitterze i zapowiedział, że w przyszłym roku ponownie będziemy mogli zagłębić się w mapę, która po raz pierwszy powitała nas w grze Battle Royale w 2017 roku.

Ngl sezon OG znacznie przekroczył nasze oczekiwania, napisał na koncie Fortnite: „Tak bardzo, że bardzo chcielibyśmy ją sprowadzić z powrotem… *otwiera dokument z planem działania na 2024 rok* Tymczasem do zobaczenia w Battle Busie”. »

Nie powinno to być wielką niespodzianką, ponieważ miłość do Fortnite OG była przytłaczająca i sprawiła, że ​​Fortnite przeżył swój „największy dzień”, w którym ponad 44,7 miliona graczy pogrążyło się w nostalgii.

Ten weekend był również ważny dla Fortnite, ponieważ niedawno odbyło się w nim wydarzenie Big Bang, które powitało nas w Fortnite Chapter 5: Underground. Ta podróż między wymiarami pozwoliła nam nie tylko wziąć udział w koncercie Eminema, ale także zapoznała nas z nowymi grami LEGO, wyścigowymi i muzycznymi, które w przyszłym tygodniu pojawią się w Fortnite.

Fortnite Rozdział 5: Podziemie

Jeśli chodzi o Fortnite Rozdział 5: Underground, nowy sezon przyniesie mnóstwo zmian i dodatków, w tym nową wyspę, pociąg przemierzający całą mapę, modyfikacje broni, ponad 1200 strojów w stylu LEGO, bossów, nową przepustkę bojową z Peter Griffin i Solid Snake i wiele więcej.

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest redaktorem wiadomości w IGN. Można go śledzić na Twitterze @AdamBankhurst i na Twitchu.

Źródło: www.ign.com