Sezon 6: DmC Devil May Cry | Gry wideo


Rozbujajmy, kochanie! Sezon 6 z Gry wideo staje się stylowy, gdy przyjrzymy się serii Devil May Cry! W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy omawiać historię i tradycję premierowej serii akcji firmy Capcom. Dzisiaj przyjrzymy się najodważniejszej, najbardziej dzielącej, ale prawdopodobnie najsilniejszej pozycji serii w DmC Devil May Cry.

Chcąc wstrząsnąć serią, Capcom zwrócił się do brytyjskiego studia Ninja Theory o ponowne uruchomienie i ponowne wyobrażenie sobie Devil May Cry. Zachęcony przez wydawcę do jak największej kreatywności zespół tworzący Heavenly Sword i Enslaved: Odyssey to the West wymyślił bardziej szorstką wersję Dantego, który zamieszkuje Limbo City, świat istniejący równolegle z demonicznym królestwem. Związek ten spektakularnie manifestuje się w samym mieście, które budzi się do życia, zmieniając jego budynki i drogi, aby utrudnić i zaatakować pogromcę demonów.

Sportowa kruczoczarna czupryna i umiejętność wykorzystania anielskich i demonicznych mocy, ta nowa wizja Dantego zebrała mnóstwo witriolu od fanów, którzy uważali DmC za zbyt drastyczne odejście, pomimo entuzjastycznych recenzji gry. W tym odcinku zbadamy, jak powstało DmC, rolę, jaką Capcom odegrał w najdzikszych pomysłach w grze, reakcję Hideaki Itsuno na projekt, przetrwała teoria luzu Ninja i przedstawimy nasze ogólne wrażenia z narracji i rozgrywki.

Dołącz do gospodarzy Marcusa Stewarta (@MarcussteWart7), były redaktor GI John Carson (@John_Carson) oraz gościem specjalnym Bobem Buelem (@bobbbackward) z 99 pytań podcast, gdy rozpakowujemy i składamy wyrazy szacunku pamiętnemu ciosowi Ninja Theory w Devil May Cry.


Jeśli chcesz się skontaktować z Gry wideo podcast, możesz wysłać do nas e-mail na adres podcast@gameinformer.com. Możesz również dołączyć do naszego oficjalnego Informator gry Serwer Discord, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź Gry wideo kanał w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/20/season-6-dmc-devil-may-cry-video-gameography