Sezon 6: Devil May Cry 5 | Gry wideo (finał serialu)


Rozbujajmy, kochanie! Sezon 6 gry wideo staje się stylowy, gdy przyjrzymy się serii Devil May Cry! W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy omawiać historię i tradycję premierowej serii akcji firmy Capcom. W tym odcinku powiemy „Jackpot” do sezonu 6, kończąc najnowszy tytuł z serii, Devil May Cry 5.

Wydany 8 marca 2019 r. Devil May Cry 5 służy jako powrót do klasycznej osi czasu po ponad dziesięcioletniej przerwie. Nero powraca do swojej głównej roli, ale dołączają do niego Dante i tajemniczy przybysz V. Trzej pogromcy demonów, wraz ze znajomymi sojusznikami, jednoczą się, by walczyć z potężnym władcą demonów. Wieloletni reżyser DMC, Hideaki Itsuno, chciał zrobić „homerun” tym tytułem, gdy zdał sobie sprawę, że może nie mieć w sobie zbyt wielu gier, więc poszedł na całość. Obejmuje to zastosowanie słynnego silnika RE firmy Capcom, aby nadać grze najbardziej realistyczne efekty wizualne w historii, a także dać graczom trzy szalenie różne grywalne postacie. Rozpakujemy historię rozwoju gry, jej historię (w tym wielki zwrot akcji) i zastanowimy się, gdzie seria mogłaby pójść dalej.

Dołącz do mnie, Marcus Stewart (@MarcussteWart7) oraz gość Ty Galiz-Rowe (@Woathkeeper), redaktor naczelny w Hak, gdy badamy wielki powrót Devil May Cry.

A wraz z końcem sezonu 6, chciałbym oficjalnie ogłosić, że będzie to ostatni sezon gier wideo w dającej się przewidzieć przyszłości, ponieważ serial będzie robił przerwę na czas nieokreślony. Może wrócić. Może nie. Ze względu na nasz mniejszy personel w porównaniu z wymogami formatu programu, samotne prowadzenie programu stało się po prostu trudniejsze i wydaje się, że jest to idealny czas na ukłon i zakończenie na wysokim poziomie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dostroili się do podcastu i spodobali mu się, wszystkim niesamowitym gościom, a także twórcy serialu i mojemu pierwotnemu współprowadzącemu Benowi Reevesowi (@BenjaminReeves) za umożliwienie mi dołączenia się do niego podczas tej przygody . Chciałbym również podziękować Johnowi Carsonowi (@John_Carson) za bycie wspaniałym drugim partnerem na wystawie. Pamiętaj, aby okazać tym dwóm trochę miłości, ponieważ bez nich przedstawienie nie byłoby tak dobre.


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem Video Gameography, możesz wysłać do nas e-mail na adres podcast@gameinformer.com. Możesz także dołączyć do naszego oficjalnego serwera Discord Game Informer, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując kanał Game Informer na Twitchu. Następnie znajdź kanał o grach wideo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/27/season-6-devil-may-cry-5-video-gameography-series-finale