Sezon 6: Devil May Cry 4 | Gry wideo


Rozbujajmy, kochanie! Sezon 6 z Gry wideo staje się stylowy, gdy przyjrzymy się serii Devil May Cry! W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy omawiać historię i tradycję premierowej serii akcji Capcom, a ten odcinek ma na celu wychwalany, ale nieco polaryzujący Devil May Cry 4.

Devil May Cry 4 przeniósł serię na nową generację sprzętu, w tym po raz pierwszy na konsolę Xbox. To tylko jedna z wielu nowości w tym wpisie. Capcom odsunął Dantego na bok, aby umieścić nowicjusza Nero w głównej roli, który przyniósł swoje demoniczne ramię Devil Bringer jako nową mechanikę centralną. Dante nie był jednak całkowicie odrzucony; gracze kontrolują go podczas podejrzanie zaprojektowanej tylnej połowy przygody. W tym odcinku omówimy dziwaczne ujawnienie DMC 4 z 2005 roku, uzasadnienie koncepcji Nero, reakcje fanów na premierę Xbox oraz to, jak naprawdę jest odwiedzać inspirację Fortuny, Watykan.

Dołącz do gospodarzy Marcusa Stewarta (@MarcussteWart7) i powracającego gospodarza Debata o wielkiej grze podcast Wes Bates (@GreatgamedEB8), gdy rozpakowujemy wielki debiut Nero.


Jeśli chcesz się skontaktować z Gry wideo podcast, możesz wysłać do nas e-mail na adres podcast@gameinformer.com. Możesz również dołączyć do naszego oficjalnego Informator gry Serwer Discord, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź Gry wideo kanał w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/13/season-6-devil-may-cry-4-video-gameography