Sezon 2 MultiVersus jest już dostępny z nową mapą, przepustką bojową i nadchodzącymi zapowiedziami postaci


Rozpoczął się 2. sezon MultiVersus, a wraz z nim nowa mapa, zupełnie nowa przepustka bojowa, ulepszone opóźnienie w sieci i zapowiedź postaci, które mają dołączyć do składu.

Deweloper Player First Games szczegółowo opisał, czego można się spodziewać w sezonie 2 MultiVersus i wygląda na to, że jest całkiem niezły. Po włączeniu Ricka Sancheza i Morty’ego Smitha z Ricka i Morty’ego pod koniec sezonu 1 wygląda na to, że postać z klasycznej kreskówki Marvin the Marsjanin dołączy do listy.

„Nowe dodatki do składu są niesamowicie ekscytujące, więc pomyśleliśmy, że trochę drażnimy się z jedną z nowych postaci, która dołączy do składu MVS w sezonie 2” – czytamy na blogu o nowym sezonie. „Pochodzący z planety Mars i wysłany, by zniszczyć Ziemię za pomocą modulatora przestrzeni wybuchowej Illudium Q-36, Marvin Marsjanin wkrótce wróci na MultiVersus, podejmując kolejną bezowocną próbę zwycięstwa. Będziemy mieli więcej informacji o Marvinie i jego zestaw wkrótce, więc trzymaj się”.

Sezon 2 MultiVersus przynosi również nową mapę. Na podstawie HBO Gra o tron fani serialu od razu rozpoznają kultową salę tronową Królewskiej Przystani wraz ze „wszystkimi niebezpieczeństwami i pułapkami, jakich można się spodziewać po krainie Westeros”. Ta mapa będzie zawierała nowy remiks utworu Gra o tron piosenka przewodnia „złożona z wielu sekcji, które mogą się dynamicznie zmieniać w zależności od tego, jaki chaos ma miejsce w meczu”.

Player First Games twierdzi, że ulepszenia sieci i opóźnień w grze zostały wprowadzone wraz z sezonem 2.

„Niedawno wdrożyliśmy wielościeżkowe przyspieszenie ruchu sieciowego, aby poprawić stabilność i opóźnienia, co doprowadzi do znacznie lepszego doświadczenia online dla graczy na całym świecie” – czytamy na blogu.

Nowa przepustka bitewna sezonu 2 zawiera nowe odznaki, ikony/ikony profilu, sztandary i drwiny do odblokowania. Zawiera również nowe warianty postaci na torze bezpłatnej i premium przepustki bojowej, w tym Baker Street Tom i Astronaut Velma. Nowe dzwonki to Toksyczna Eksplozja i Oddech Lawy.

Aby uzyskać więcej informacji o MultiVersus, w tym podsumowanie tego, co mogłeś przegapić w sezonie 1, przejdź do wpisu na blogu Player First Games.


Czy wskakujesz do sezonu 2 MultiVersus? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/16/multiversus-season-2-now-live-with-new-map-battle-pass-and-upcoming-character-teases