Serial telewizyjny Totally Spies na żywo! z Willem Ferrellem jako producentem wykonawczym Prime Video.

Totalni szpiedzy! : serial telewizyjny z akcją na żywo w Prime Video

Serial telewizyjny Totally Spies na żywo! jest w fazie rozwoju w Prime Video, a Will Ferrell jest producentem wykonawczym, potwierdził IGN. Ten francuski serial animowany zadebiutował w 2001 roku, a niedawno, po prawie 11 latach przerwy, w maju ubiegłego roku we Francji wyemitowano siódmy sezon. To nie wszystko, bo Warner Bros. Discovery EMEA i francuska sieć dla dzieci Gulli zamówiły właśnie ósmy sezon serialu.

Zapowiedź serialu aktorskiego

Jeśli chodzi o zawartość serialu aktorskiego, oto zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać dzięki oficjalnemu streszczeniem: „Totally Spies! to adaptacja live-action dla dzieci i młodzieży popularnego serialu animowanego Banijay Kids & Family pod tym samym tytułem, w której stylowi przyjaciele Clover, Alex i Sam próbują ratować świat jako międzynarodowi szpiedzy, a wszystko to próbując przetrwać wzloty i upadki uniwersyteckiego życia . »

Do Willa Ferrella dołączą Jessica Elbaum z Glorii Sanchez i Alix Taylor, a także Benoit de Sabatino z Banijay Kids & Family. Według Sabatino „Totalnie szpiedzy!” to ogromny sukces Banijay Kids & Family, przetłumaczony na 60 języków i sprzedany w ponad 220 terytoriach. Dzięki 3 milionom fanów w mediach społecznościowych serial nadal rozwija się w swojej animowanej formie wraz z niedawno wyemitowanym 7. sezonem. Rola Bauer zwróciła się do mnie w sprawie adaptacji na żywo i byliśmy zachwyceni współpracą z Amazon MGM Studios. Dzięki wsparciu Ludovic Attal, Ludovic i Punit Matoo mamy zaszczyt dołączyć do kolektywu producentów skupiających się na kobietach przy produkcji dla Prime Video. »

Popularny serial o wielu odsłonach

Totalni szpiedzy! ma na swoim koncie prawie 200 odcinków i otrzymał prequel zatytułowany Totally Spies! The Movie , seria spin-off zatytułowana The Amazing SpieZ! który trwał dwa sezony, komiksy, powieści, a nawet kilka gier wideo.

Czy masz informacje, które możesz nam przesłać? Czy chcesz omówić możliwą historię? Napisz do nas na adres newsstips@ign.com.

Źródło: www.ign.com